PAKTUM

4 órás HR adminisztrátori pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi kereskedelmi áruház HR adminisztrátor pozícióra keres legalább középfokú végzettséggel rendelkező, megváltozott munkaképességű jelentkezőt 4 órás munkavégzésre!

Feladatok:

  • Dokumentumok formai és tartalmi ellenőrzése, rögzítése
  • Komplex adminisztratív feladatok ellátás rendszerhasználattal (pl. SAP)
  • Belső ügyfélkapcsolati feladatok ellátása, szoros együttműködés társosztályokkal
  • Adatok karbantartása, ellenőrzése
  • Kommunikáció a társosztályokkal és partnerekkel
  • Személyzeti dokumentumok karbantartása és kezelése
  • Igény szerinti statisztikák készítése a rögzített gyakorisággal és teljesítési határidőkkel.
  • Az áruház helyi igényei szerint felmerülő egyéb adminisztráció ellátása (pl. gondnoksági részfeladatok ellátása, munka/védőruha kiadása új belépők részére, nyilvántartásba vétele, kilépő munkavállalók elszámoltatása, egyéb).

Elvárás:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 2 év releváns tapasztalat adminisztratív területen (pénzügy, HR, általános asszisztencia)
  • Adatrögzítési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínál:

  • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Munkába járás támogatása a törvényi előírások szerint
  • Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek
  • Segítség a betanulásba
  • Stabil hátterű vállalat

mérnök, gépkarbantartó, vasalónő, táppénz, szerelő, raktáros, szociális gondozó és ápoló, munkáltatói juttatás, foglalkoztatási paktum, eladó, karosszéria lakatos, bevallás, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, hidegburkoló, kormányhivatal, szakács, mezőgazdaság, varrónő, ingyenes, csomagoló, műszaki előkészítő, esztergályos, top 6.8.2, új generáció, faipari segédmunkás, információnyújtás, pályaorientáció, mezőgazdasági munkás, kertész, takarítónő, asztalos, futár, munkavállaló, munka törvénykönyve, szerszámgépjavító, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, adminisztrátor, traktorvezető, állványozó, könyvelő, családi adókedvezmény, gépszerelő, operátor, 2018., pizzafutár, eszköz beszerzés, gépész tervező mérnök, mérnök szakma, új állás, képzés, NAV, üzletkötő, mikrovállalkozások, pályázatok, állásinterjú, tűzőnő, kertépítő, adóbevallás, rakodómunkás, építés, online vállalati szolgáltatások, projektmenedzser, álláskeresők, szakképesítés, ács, önkormányzatok, anyaggazdálkodó, webszerkesztő, TB ügyintéző, szakmanépszerűsítő videó, kézi anyagmozgató, műszerész, mezőgazdasági gépész, hegesztő oktató, munkabér, pultos, 2018, kutatás fejlesztés és innováció, mentor, civil szervezetek, bádogos, szja, tanulmányi ösztöndíj, munkavédelemi ellenőrzés, targoncavezető, felszolgáló, építésvezető, paktum, segítségnyújtás, érdeklődjön személyesen, pénzügyi nyilvántartó, Víz- és csőhálózat szerelő, villanyszerelő, gépkezelő, nyomdai kisegítő, rendezvénysorozat, uniós források, mobilfejlesztés, családi pótlék, állásajánlat