PAKTUM

Ács-állványozó pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi Kft. ács-állványozó pozícióra keres szakképzett jelentkezőt egy műszakos munkarendre! B kategóriás jogosítvány megléte előnyt jelent!

Elvárás:

  • ács-állványozó szakképesítés

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínál:

  • Egy műszakos munkarend (7:00-16:00)

kertészeti munkatárs, civil szervezetek, recepciós, betanított munkás, online vállalati szolgáltatások, csoportvezető, call center, munkaügyi ellenőrzés, álláskeresés, gépész tervező, versenyképesség, pénzügyi ügyintéző, pályázatok, garantált bérminimum, mezőgazdasági munkás, ápoló, bérkalkulátor, bádogos, gépkarbantartó, mikrovállalkozások, megújuló energiaforrások, családi adókedvezmény, kfi, mérnök, munkáltatói juttatás, esztergályos, alkatrész értékesítő, termékfejlesztő, műszerész, ács, határidő, táppénz, új generáció, Víz- és csőhálózat szerelő, karbantartó, hidegburkoló, állás Szombathely, takarítónő, felhőalapú szolgáltatások, karosszérialakatos, álláskeresők, munkavédelmi hatóság, sorkezelő, energiatakarékosság, egyszerűsített foglalkoztatás, rendezvényszervező, GINOP, ács-állványozó, segítség, mezőgazdaság, szja, gyógypedagógiai asszisztens, pizzafutár, hegesztő oktató, szerelő, segédmunkás, rakodómunkás, új állás, pénzügy-számviteli ügyintéző, szakképzési hozzájárulás, targoncavezető, őstermelő, szakmanépszerűsítő videó, bérfelmérés, segítségnyújtás, gépész tervező mérnök, gépészmérnök, rendezvénysorozat, kőműves, NAV, német, eszköz beszerzés, KKV, tanulmányi ösztöndíj, angol, betanított kárpitos, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, foglalkoztatási paktum, csomagoló, pincér, hiányszakma, kertépítő, faipari segédmunkás, értékesítő, paktum, állásajánlat, ingyenes, asztalos, munka törvénykönyve, 2018., munkavédelemi ellenőrzés, munkaszerződés, képzés, pultos, felszolgáló, varrónő, műszaki vezető, tervezőmérnök, paktum iroda, rendezvény