PAKTUM

Alu-profil szerelő pozícióra keresünk jelentkezőket!

Szombathely járásában található cég alu-profil szerelő pozícióra keres alapfokú végzettséggel rendelkező, gyors, hatékony munkavégzésre alkalmas jelentkezőt.

Feladatok:

  • alumínium nyílászárók és homlokzati elemek szerelése
  • az alumínium profilok előkészítése, szükség esetén a profilok felületvédelme (fóliázása)
  • a nyílászárók és homlokzati elemek szereléséhez szükséges anyagok előkészítése
  • a szerkezeti elemek szerelése, melynek folyamán betartandóak a profilrendszer gyártójának előírása, illetve a különböző szerelési sorrendek
  • a szerelés során fokozottan ügyelni a kell a rögzítésekre és a gumitömítések minőségére
  • minden esetben ellenőrizendő a kész szerkezeti elem megfelelő működése
  • a kiszállításra kerülő elemek megfelelő előkészítése csomagoláshoz, mely során gondoskodni kell az alumínium nyílászárók és homlokzati elemek megfelelő rögzítéséről

Elvárás:

  • alapfokú végzettség (előny a szakmunkás végzettség)
  • előny alumínium- / fa- / vagy műanyag-ablak gyártásában, illetve sorozatgyártásban szerzett tapasztalat
  • előny az alapszintű műszaki ismeret
  • gyors, hatékony munkavégzés
  • pontosság és precizitás a munkavégzés során

Amit kínál:

  • kiemelkedő kereseti lehetőség
  • fix alkalmazás egy nemzetközileg elismert vállalatnál
  • munkába járás térítése
  • könnyű fizikai munka (hölgyek jelentkezését is várják)
  • előrelépési és fejlődési lehetőség
  • 1 műszakos munkarend
  • nyugdíjasok foglalkoztatása is lehetséges

támogatás, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, TB ügyintéző, betegszabadság, műszerész, ápoló, lakatos, bádogos, lamináló gépkezelő, raktáros, versenyképesség, gépész tervező, kézi anyagmozgató, földmérő, asztalos, tervezőmérnök, szakács, vasalónő, utazási ügyintéző, szigetelő, nyomdai kisegítő, szerelő, üzletkötő, hegesztő, családi adókedvezmény, traktorvezető, hegesztő oktató, takarítónő, segítségnyújtás, rendezvény, adóbevallás, állásinterjú, munkaviszony, pénzügy-számviteli ügyintéző, energiatakarékosság, KKV, angol, operátor, szja, álláskeresők, kormányhivatal, szerszámgépjavító, német, pizzafutár, megújuló energiaforrások, munkavállaló, munkáltató, munkavédelmi hatóság, eladó, gépkarbantartó, munkáltatói juttatás, bérszámfejtő, kertépítő, ács-állványozó, Víz- és csőhálózat szerelő, szakképesítés, pályaorientáció, könyvelő, mezőgazdasági vállalkozó, állványozó, futár, konyhai kisegítő, felhőalapú szolgáltatások, hiányszakma, facebook, értékesítő, pedikűr, munkavédelemi ellenőrzés, pénzügyi nyilvántartó, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, recepciós, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, mobilfejlesztés, női szabó, uniós források, segédmunkás, manikűr, új állás, segítség, állás, takarító, lángvágó, mérnök, grafikai munkatárs, NAV, cipő alja készítő, pénzügyi ügyintéző, táppénz, rakodómunkás, álláskeresés, kertészeti munkatárs, szakmanépszerűsítő videó, top 6.8.2, őstermelő, innovációs tevékenységek, mezőgazdasági gépész, tetőfedő, adminisztrátor, paktum, kőműves