PAKTUM

Anyagmozgató pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathely járásában található cég keres anyagmozgató munkakörre erős fizikai teherbírással rendelkező munkavállalót egyszerűsített foglalkoztatás keretében.

Feladatok:

  • beérkező autókról a raklapok lemozgatása
  • kiszállításra előkészített raklapok autókra mozgatása

Elvárások:

  • erős fizikai teherbírás

Amit kínál:

  • Munkabér: EFO bejelentés (1000 Ft nettó/óra)
  • Fizetés: utalással történik, minden ledolgozott hét utáni hétfőn

Választható munkarendek:

  • Rugalmasan választható
    • több alkalmi (heti egy vagy több alkalom)
    • rendszeres (előre egyeztetett rögzített napokon és beosztással)
  • valamint
    • hétvégi - szombat délelőttös (5.30-14.00) vagy délutános (13.30-22.00)
    • hétköznapi délelőttös (5.30-14.00) vagy délutános (13.30-22.00)

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-472

hiányszakma, állás Szombathely, paktum, cafeteria, takarítónő, ingyenes, pizzafutár, sorkezelő, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, webszerkesztő, ügyintéző, mérnök szakma, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, energiahatékonyság, állás, alkatrész értékesítő, munkaerő-piac, varrónő, asztalos, határidő, kiszolgáló, esztergályos, lakatos, elektroműszerész, karosszérialakatos, szociális gondozó és ápoló, állásinterjú, betegszabadság, pályaorientáció, hegesztő, uniós források, mezőgazdasági gépész, 2018, paktum iroda, GYES/GYED, családi pótlék, megújuló energiaforrások, top 6.8.2, lángvágó, bérkalkulátor, építésvezető, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, bádogos, lamináló gépkezelő, projektmenedzser, tűzőnő, targoncavezető, német, csoportvezető, pedikűr, munkáltatói juttatás, foglalkoztatási paktum, ács, próbaidő, pultos, hidegburkoló, energiatakarékosság, kertépítő, kertész, földmérő, online vállalati szolgáltatások, képzés, állásajánlat, álláskeresés, minimálbér, tehergépkocsi-vezető, termékfejlesztő, GINOP, kézi anyagmozgató, kfi, kormányhivatal, gépészmérnök, információnyújtás, civil szervezetek, szakképesítés, munkavédelmi hatóság, adóbevallás, mezőgazdaság, állványozó, visszaigénylés, mikrovállalkozások, vízhálózat karbantartó, karosszéria lakatos, vállalkozás, gyógypedagógiai asszisztens, futár, könyvelő, pályázatok, álláskeresők, mentor, takarító, támogatás, manikűr, betanított munkás, fodrász, raktáros, garantált bérminimum, Szombathely, tervezőmérnök, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök