PAKTUM

Árellenőrző munkatárs pozícióra várunk jelentkezőt!

Szombathelyi kereskedelmi áruház árellenőrző munkatárs pozícióra keres adatrögzítési tapasztalattal rendelkező, megváltozott munkaképességű jelentkezőt részmunkaidős munkavégzésre.

Feladatok:

  • Meghatározott ütemterv szerint ellenőrzi a polcon feltüntetett árak helyességét
  • Rendszeres időközönként termékhiányokat rögzít
  • Pótolja a hiányzó polccímkéket
  • Ellenőrzi az akciós termékek meglétét és elérhetőségét
  • Ellenőrzi az akciós termékek dekorációját, kiírt ár helyességét
  • Polccímkék cseréjében részt vesz

Elvárás:

  • Legalább alapfokú végzettség
  • Adatrögzítési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Érvényes orvos- bizottsági határozat / rehabilitációs/ rokkantsági ellátásra való jogosultságról szóló dokumentumok megléte

Amit kínál:

  • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Munkába járás támogatása a törvényi előírások szerint
  • Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek
  • Segítség a betanulásba
  • Stabil hátterű vállalat

GYES/GYED, csoportvezető, ápoló, családi adókedvezmény, segédmunkás, KKV, táppénz, érdeklődjön személyesen, szerelő, új állás, határidő, mikrovállalkozások, mobilfejlesztés, lamináló gépkezelő, munkáltatói juttatás, elektroműszerész, lakatos, földmérő, rendezvényszervező, eszköz beszerzés, bérkalkulátor, gépész tervező mérnök, energiahatékonyság, 2018., szakács, angol, állványozó, civil szervezetek, pályaorientáció, versenyképesség, munka törvénykönyve, ács-állványozó, rendezvénysorozat, munkaviszony, mezőgazdasági gépkezelő, megújuló energiaforrások, gépészmérnök, Szombathely, kormányhivatal, bérfelmérés, szigetelő, bérszámfejtő, takarító, munkabér, pénzügy-számviteli ügyintéző, betanított kárpitos, felhőalapú szolgáltatások, üzletkötő, bádogos, egyszerűsített foglalkoztatás, családi pótlék, rendezvény, vasalónő, tűzőnő, targoncavezető, tanulmányi ösztöndíj, lovász, karosszéria lakatos, hiányszakma, manikűr, gépész tervező, mérnök, vállalkozás, műszaki előkészítő, képzés, adminisztrátor, pályázatok, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, pultos, mezőgazdasági munkás, munkaszerződés, ügyintéző, szakképesítés, állásajánlat, sorkezelő, betanított munkás, uniós források, mezőgazdasági vállalkozó, férfi ruhakészítő, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, garantált bérminimum, NAV, kertépítő, raktáros, őstermelő, műszaki vezető, minimálbér, grafikai munkatárs, segítség, varrónő, cafeteria, konyhai kisegítő, 2018, pályaválasztás, forgácsoló, gyógypedagógus, termékfejlesztő, bolti eladó, segítségnyújtás, hegesztő