Elfogadom az Adatvédelmi nyilatkozatot!

PAKTUM

Autóvillamossági szerelő pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi cég autóvillamossági szerelő pozícióra keres szakirányú végzettséggel, naprakész autóvillamosság szerelési ismeretekkel rendelkező munkaerőt.

Feladatok:

  • teher- és haszongépjárművek elektromos rendszereinek javítása, diagnosztikai vizsgálata (hibakeresés és azonosítás)
  • tehergépjármű felépítmények elektromos javítása

Elvárás:

  • szakirányú végzettség, naprakész autóvillamosság szerelési ismeretek
  • legalább 3 éves szakmai gyakorlat

Előnyt jelent:

  • kommunális útkezelő járművek és földmunkagépek javításában szerzett tapasztalat
  • diagnosztikai műszerek, berendezések használatának ismerete
  • felhasználói szintű informatikai ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • emelőgép kezelői OKJ-s bizonyítvány

Munkavégzés helye, rendje: Szombathely, egyműszakos munkarend

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-472
E-mail: paktum@szkk-szombathely.hu

Címkék:

KÖZÖSSÉG

KÖZELGŐ ESEMÉNYEK

tanulmányi ösztöndíj, állás, Víz- és csőhálózat szerelő, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, cafeteria, építés, pedikűr, TB ügyintéző, raktáros, operátor, gépkezelő, karosszéria lakatos, munkabér, csatornarendszer karbantartó, forgácsoló, kfi, innovációs tevékenységek, varrónő, segítségnyújtás, minimálbér, hegesztő, munkaerő-piac, karbantartó, anyaggazdálkodó, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, szigetelő, mobilfejlesztés, mérnök szakma, érdeklődjön személyesen, online vállalati szolgáltatások, nyomdai kisegítő, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, mentor, könyvelő, információnyújtás, vasalónő, csomagoló, kiszolgáló, ingyenes, faipari segédmunkás, tetőfedő, elektroműszerész, egyszerűsített foglalkoztatás, bolti eladó, határidő, betanított munkás, vízhálózat karbantartó, 2018., konyhai kisegítő, állás Szombathely, GINOP, hidegburkoló, hiányszakma, munkavállaló, tervezőmérnök, családi pótlék, visszaigénylés, KKV, tehergépkocsi-vezető, támogatás, esztergályos, pincér, bádogos, grafikai munkatárs, kőműves, paktum iroda, kertészeti munkatárs, facebook, versenyképesség, bérszámfejtő, karosszérialakatos, új generáció, futár, új állás, felhőalapú szolgáltatások, tűzőnő, lamináló gépkezelő, próbaidő, munkáltatói juttatás, mezőgazdasági munkás, bérkalkulátor, gépészmérnök, mezőgazdasági gépkezelő, pultos, pénzügyi ügyintéző, call center, betegszabadság, értékesítő, szociális gondozó és ápoló, szja, termékfejlesztő, garantált bérminimum, munkaügyi ellenőrzés, foglalkoztatási paktum, adóbevallás, szakképzési hozzájárulás, gyógypedagógus, traktorvezető, kertépítő, álláskeresők