PAKTUM

Autóvillamossági szerelő jelentkezését várjuk!

Szombathelyi vállalat autóvillamossági szerelő pozícióra keres szakirányú végzettséggel rendelkező jelentkezőt.

Feladatok:

  • Teher- és haszongépjárművek elektromos rendszereinek javítása, diagnosztikai vizsgálata (hiba-keresés és azonosítás)
  • Tehergépjármű felépítmények elektromos javítása

Elvárás:

  • Szakirányú végzettség

Előnyt jelent:

  • Kommunális útkezelő járművek és földmunkagépek javításában szerzett tapasztalat, diagnosztikai műszerek, berendezések használatának ismerete
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Emelőgép-kezelői OKJ-s bizonyítvány

mobilfejlesztés, top 6.8.2, hegesztő, 2018., pincér, karosszérialakatos, betegszabadság, ács-állványozó, uniós források, könyvelő, pizzafutár, műszaki vezető, bérfelmérés, támogatás, targoncavezető, állás, biztonsági őr, pénzügyi ügyintéző, felhőalapú szolgáltatások, megújuló energiaforrások, eszköz beszerzés, mezőgazdasági gépkezelő, szakképesítés, gépkarbantartó, kutatás fejlesztés és innováció, bérszámfejtő, férfi ruhakészítő, ingyenes, lángvágó, építés, visszaigénylés, munkaerő-piac, nyomdai kisegítő, állás Szombathely, kertépítő, munkavédelemi ellenőrzés, szerelő, esztergályos, csatornarendszer karbantartó, tervezőmérnök, álláskeresők, eladó, családi adókedvezmény, pályázatok, rendezvénysorozat, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, betanított kárpitos, pénzügy-számviteli ügyintéző, határidő, gépészmérnök, vállalkozás, lamináló gépkezelő, operátor, munkabér, GINOP, garantált bérminimum, állványozó, futár, tűzőnő, cafeteria, adóbevallás, szigetelő, ápoló, TB ügyintéző, hegesztő oktató, energiahatékonyság, munkavédelmi hatóság, pénzügyi nyilvántartó, utazási ügyintéző, termékfejlesztő, fodrász, takarító, munkaviszony, állásinterjú, tetőfedő, raktáros, mérnök szakma, Víz- és csőhálózat szerelő, cipő alja készítő, építésvezető, munkáltató, kfi, paktum, női szabó, rendezvényszervező, gépész tervező mérnök, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, autóbusz vezető, mentor, call center, segédmunkás, vízhálózat karbantartó, kertészeti munkatárs, bolti eladó, adminisztrátor, online vállalati szolgáltatások, rendezvény, érdeklődjön személyesen, kőműves, szakképzési hozzájárulás