PAKTUM

Egészségügyi asszisztens pozícióra keresünk jelentkezőt!

Újonnal nyíló ausztriai plazmaközpont keres egészségügyi asszisztens munkakörre középfokú végzettséggel, jó német és anyanyelvi szintű magyar nyelvtudással rendelkező munkavállalót.

Feladatok:

  • jelentkezők tájékoztatása a plazmaadásról
  • egészségügyi állapotfelmérés, a jelentkezők és a donorok orvosi felülvizsgálata
  • alkalmasság megállapítása, orvosi tanácsadás, szükséges adminisztráció
  • plazmaferézis orvosi felügyelete, adott esetben elsősegély nyújtása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • számítógépes ismeretek, önálló munkavégzés
  • jó német és anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás
  • előnyt jelent az egészségiügyi szakképesítés és vénaszúrási tapasztalat

Amit kínál:

  • teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • osztrák kollektív szerződés szerinti bérezés

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-472

építés, rendezvényszervező, mérnök, tervezőmérnök, visszaigénylés, lakatos, pedikűr, facebook, bádogos, állásinterjú, vasalónő, minimálbér, női szabó, projektmenedzser, családi pótlék, forgácsoló, manikűr, pénzügy-számviteli ügyintéző, nyomdai kisegítő, online vállalati szolgáltatások, pályázatok, szakmanépszerűsítő videó, munkaviszony, munkáltató, munkavédelemi ellenőrzés, pályaválasztás, szerszámgépjavító, gépészmérnök, szerelő, pultos, mezőgazdasági munkás, lángvágó, bolti eladó, NAV, szigetelő, kőműves, üzletkötő, takarítónő, kézi anyagmozgató, top 6.8.2, eladó, autóbusz vezető, munkaügyi ellenőrzés, támogatás, munkabér, betanított munkás, takarító, szja, karosszérialakatos, karosszéria lakatos, szakképesítés, bérfelmérés, garantált bérminimum, tehergépkocsi-vezető, hegesztő oktató, vízhálózat karbantartó, faipari segédmunkás, angol, munkavédelmi hatóság, hegesztő, lamináló gépkezelő, próbaidő, esztergályos, építésvezető, lovász, földmérő, érdeklődjön személyesen, munkavállaló, operátor, Szombathely, webszerkesztő, táppénz, targoncavezető, varrónő, karbantartó, német, mentor, mezőgazdasági vállalkozó, adminisztrátor, ingyenes, képzés, bérszámfejtő, civil szervezetek, hidegburkoló, műszerész, tűzőnő, gépész tervező mérnök, kertész, gyógypedagógus, mobilfejlesztés, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, mikrovállalkozások, tetőfedő, villanyszerelő, munkaszerződés, ács, ács-állványozó, férfi ruhakészítő, GYES/GYED, gépész tervező