Elfogadom az Adatvédelmi nyilatkozatot!

PAKTUM

Energetikai karbantartó pozícióra várunk jelentkezőt!

Vas megyei húsipari cég energetikai karbantartó pozícióra keres minimum középfokú műszaki végzettséggel rendelkező jelentkezőt.

Feladatok:

  • Energetikai rendszerek üzemeltetése, karbantartása, javítása, időszakos ellenőrzése
  • Üzemzavarok gyors és szakszerű elhárítása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Ipari környezetben szerzett tapasztalat (min. 1 év)

Előnyt jelent:

  • Hegesztéstechnikai ismeretek
  • Nyomástartóedény-gépész végzettség
  • Kisteljesítményű kazánfűtő vizsga
  • Hűtéstechnikai berendezés kezelő képesítés
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálnak:

  • 44% műszakpótlék
  • 8% folyamatos műszakpótlék
  • Negyedéves vállalati bónusz bérként
  • Negyedéves gyári bónusz bérként
  • Étkezési hozzájárulás
  • 100 %-os útiköltség térítés bérlet leadása esetén

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-470
E-mail: paktum@szkk-szombathely.hu

Címkék:

KÖZÖSSÉG

KÖZELGŐ ESEMÉNYEK

lakatos, szigetelő, elektroműszerész, operátor, ügyintéző, minimálbér, foglalkoztatási paktum, szerszámgépjavító, hidegburkoló, 2018., családi pótlék, esztergályos, innovációs tevékenységek, munkavédelemi ellenőrzés, szakképesítés, mentor, ingyenes, NAV, lamináló gépkezelő, gépészmérnök, német, hiányszakma, gépész tervező mérnök, állás Szombathely, munkaerő-piac, könyvelő, hegesztő, villanyszerelő, egyszerűsített foglalkoztatás, kormányhivatal, traktorvezető, faipari segédmunkás, kfi, biztonsági őr, karosszérialakatos, értékesítő, női szabó, rendezvényszervező, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, kutatás fejlesztés és innováció, gyógypedagógiai asszisztens, felszolgáló, asztalos, kertész, cipő alja készítő, ács-állványozó, karbantartó, energiatakarékosság, paktum, alkatrész értékesítő, versenyképesség, hegesztő oktató, 2018, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, TB ügyintéző, konyhai kisegítő, tervezőmérnök, forgácsoló, top 6.8.2, határidő, kézi anyagmozgató, gyógypedagógus, GINOP, mikrovállalkozások, pizzafutár, támogatás, betegszabadság, munkabér, vízhálózat karbantartó, ápoló, call center, műszerész, manikűr, cafeteria, szociális gondozó és ápoló, bérfelmérés, képzés, visszaigénylés, szakképzési hozzájárulás, webszerkesztő, vállalkozás, álláskeresés, munkaszerződés, munkavédelmi hatóság, bevallás, pincér, autóbusz vezető, adminisztrátor, őstermelő, pultos, új generáció, megújuló energiaforrások, mobilfejlesztés, facebook, önkormányzatok, műszaki vezető, segítségnyújtás, rakodómunkás, mezőgazdasági gépész, szja