PAKTUM

Energetikai karbantartó pozícióra keresünk jelentkezőt!

Vas megyei vállalat energetikai karbantartó pozícióra keres középfokú műszaki végzettséggel és tapasztalattal rendelkező jelentkezőt.

Feladatok:

  • Energetikai rendszerek üzemeltetése, karbantartása, javítása, időszakos ellenőrzése
  • Üzemzavarok gyors és szakszerű elhárítása

Elvárás:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Ipari környezetben szerzett, minimum 1 éves tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Hegesztéstechnikai ismeretek
  • Nyomástartóedény-gépész végzettség
  • Kisteljesítményű kazánfűtő vizsga
  • Hűtéstechnikai berendezés kezelő képesítés
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínál:

  • 44% műszakpótlék
  • 8% folyamatos műszakpótlék
  • Negyedéves vállalati bónusz bérként
  • Negyedéves gyári bónusz bérként
  • Étkezési hozzájárulás
  • 100%-os útiköltség térítés bérlet leadása esetén

mérnök, csoportvezető, tűzőnő, ápoló, recepciós, tetőfedő, hiányszakma, szakmanépszerűsítő videó, minimálbér, pizzafutár, új generáció, paktum, bérkalkulátor, gépészmérnök, konyhai kisegítő, cafeteria, munkavédelmi hatóság, takarító, mezőgazdasági gépkezelő, kertész, karosszérialakatos, szakképesítés, női szabó, innovációs tevékenységek, kormányhivatal, tervezőmérnök, webszerkesztő, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, mezőgazdasági vállalkozó, érdeklődjön személyesen, szerszámgépjavító, képzés, munkaszerződés, elektroműszerész, vállalkozás, gépkezelő, lakatos, műszaki előkészítő, GYES/GYED, építésvezető, mentor, TB ügyintéző, raktáros, termékfejlesztő, operátor, anyaggazdálkodó, csomagoló, állásinterjú, betanított kárpitos, álláskeresők, faipari segédmunkás, munkavállaló, rakodómunkás, felhőalapú szolgáltatások, munkaügyi ellenőrzés, sorkezelő, gyógypedagógiai asszisztens, támogatás, targoncavezető, rendezvényszervező, vasalónő, pincér, GINOP, alkatrész értékesítő, értékesítő, utazási ügyintéző, versenyképesség, segítségnyújtás, egyszerűsített foglalkoztatás, könyvelő, paktum iroda, munkabér, férfi ruhakészítő, kertészeti munkatárs, gépész tervező, autóbusz vezető, csatornarendszer karbantartó, foglalkoztatási paktum, szja, karosszéria lakatos, kertépítő, pályázatok, munka törvénykönyve, mérnök szakma, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, pályaválasztás, üzletkötő, cipő alja készítő, kőműves, mikrovállalkozások, manikűr, hegesztő, civil szervezetek, adóbevallás, szigetelő, bádogos, rendezvénysorozat, energiahatékonyság, állás Szombathely, családi adókedvezmény