PAKTUM

Értékesítő munkakörre keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi bababolt keres értékesítő munkakörre eladói tapasztalattal rendelkező jelentkezőt részmunkaidős és teljes munkaidős (40 órás) munkavégzésre.

Elvárás:

  • Eladói tapasztalat (előny, ha bababoltban szerzett)
  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Vevőorientáltság

gyógypedagógiai asszisztens, gépkezelő, bádogos, varrónő, hegesztő, elektroműszerész, alkatrész értékesítő, pályaválasztás, üzletkötő, szerszámgépjavító, pályázatok, operátor, forgácsoló, civil szervezetek, energiatakarékosság, raktáros, állás, földmérő, tervezőmérnök, minimálbér, felhőalapú szolgáltatások, kiszolgáló, bérfelmérés, mezőgazdasági vállalkozó, szakképzési hozzájárulás, új állás, innovációs tevékenységek, munkabér, pénzügyi ügyintéző, kézi anyagmozgató, könyvelő, segédmunkás, pultos, recepciós, őstermelő, munkáltatói juttatás, TB ügyintéző, rendezvényszervező, műszerész, értékesítő, uniós források, adminisztrátor, ügyintéző, paktum, manikűr, pincér, takarító, gyógypedagógus, facebook, bérkalkulátor, mentor, állásajánlat, mezőgazdaság, garantált bérminimum, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, műszaki előkészítő, tűzőnő, műszaki vezető, adóbevallás, táppénz, karbantartó, támogatás, mezőgazdasági gépész, eszköz beszerzés, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, betegszabadság, sorkezelő, csatornarendszer karbantartó, mezőgazdasági gépkezelő, top 6.8.2, munkaerő-piac, megújuló energiaforrások, vasalónő, versenyképesség, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, pénzügyi nyilvántartó, cafeteria, munkaügyi ellenőrzés, kertész, rendezvénysorozat, szja, segítségnyújtás, GYES/GYED, bérszámfejtő, grafikai munkatárs, szakmanépszerűsítő videó, tetőfedő, Víz- és csőhálózat szerelő, foglalkoztatási paktum, faipari segédmunkás, futár, szerelő, próbaidő, állásinterjú, munkaviszony, esztergályos, online vállalati szolgáltatások, angol, eladó