Elfogadom az Adatvédelmi nyilatkozatot!

PAKTUM

Felszolgáló munkakörre keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi kávézó keres felszolgáló munkakörre megfelelő szakmai tapasztalattal rendelkező munkavállalót.

Elvárás:

  • Szakmai tapasztalat
  • Erős fizikum, nagy teherbírás
  • Hétvégi munkavégzés vállalása (munkaidő: 9:30-18:00)

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-470
E-mail: paktum@szkk-szombathely.hu

Címkék:

KÖZÖSSÉG

KÖZELGŐ ESEMÉNYEK

csoportvezető, szja, szakképzési hozzájárulás, bérfelmérés, bérszámfejtő, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, faipari segédmunkás, pénzügy-számviteli ügyintéző, rendezvényszervező, kertész, építésvezető, tervezőmérnök, operátor, konyhai kisegítő, karosszérialakatos, lamináló gépkezelő, lángvágó, utazási ügyintéző, egyszerűsített foglalkoztatás, vízhálózat karbantartó, támogatás, bádogos, munkavállaló, földmérő, tehergépkocsi-vezető, információnyújtás, eladó, segédmunkás, őstermelő, mezőgazdasági gépész, innovációs tevékenységek, elektroműszerész, mobilfejlesztés, betegszabadság, manikűr, vállalkozás, karosszéria lakatos, paktum iroda, családi adókedvezmény, tanulmányi ösztöndíj, ács, energiatakarékosság, kutatás fejlesztés és innováció, csomagoló, műszerész, call center, kiszolgáló, angol, eszköz beszerzés, GINOP, gyógypedagógus, Víz- és csőhálózat szerelő, takarító, hegesztő, munka törvénykönyve, mentor, képzés, lovász, raktáros, adminisztrátor, női szabó, KKV, hiányszakma, webszerkesztő, visszaigénylés, állásajánlat, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, betanított munkás, álláskeresők, gépkarbantartó, állás Szombathely, karbantartó, értékesítő, gyógypedagógiai asszisztens, kézi anyagmozgató, munkaügyi ellenőrzés, felszolgáló, kormányhivatal, civil szervezetek, mezőgazdasági vállalkozó, versenyképesség, munkaszerződés, rakodómunkás, határidő, munkabér, tetőfedő, recepciós, kertépítő, szerelő, mérnök, termékfejlesztő, minimálbér, paktum, villanyszerelő, állványozó, próbaidő, 2018, hidegburkoló, műszaki vezető, anyaggazdálkodó