Elfogadom az Adatvédelmi nyilatkozatot!

PAKTUM

Ingatlanértékesítői pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathelyen működő ingatlanirodába várják mindazok jelentkezését, akik az ingatlanértékesítői pályán szeretnének érvényesülni, akik helyt tudnak állni a megerősödött piaci körülmények között.

Feladatok:

  • Ingatlanok felkutatása
  • Kapcsolattartás és kommunikáció az ügyfelekkel
  • Értékesítési feladatok lebonyolítása
  • Adminisztrációs tevékenység
  • Tárgyalások lebonyolítása

Előnyt jelent:

  • Értékesítői tapasztalat

Amit kínál:

  • Kimagasló jövedelemszerzési lehetőség
  • Szabad időbeosztás
  • Alapképzés, majd folyamatos szakmai továbbképzések
  • Előrelépési lehetőség
  • A tanulási időszakban mentori támogatás
  • Professzionális irodai megjelenés
  • Jogi és hitelügyintézői háttér
  • Teljes körül marketing támogatás
  • Kiváló csapat, jó hangulat, segítőkész háttér biztosítása

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-470
E-mail: paktum@szkk-szombathely.hu

Címkék:

KÖZÖSSÉG

KÖZELGŐ ESEMÉNYEK

rakodómunkás, földmérő, elektroműszerész, faipari segédmunkás, biztonsági őr, targoncavezető, gyógypedagógus, 2018, webszerkesztő, családi pótlék, információnyújtás, betanított munkás, pedikűr, munkavédelmi hatóság, szakképesítés, eszköz beszerzés, lamináló gépkezelő, pénzügyi ügyintéző, anyaggazdálkodó, tetőfedő, szociális gondozó és ápoló, állásinterjú, mezőgazdasági gépész, varrónő, szerszámgépjavító, kormányhivatal, asztalos, gépkezelő, állás Szombathely, segítség, manikűr, gépszerelő, bérkalkulátor, mezőgazdasági munkás, traktorvezető, határidő, adminisztrátor, szakmanépszerűsítő videó, GYES/GYED, karosszéria lakatos, egyszerűsített foglalkoztatás, facebook, felszolgáló, mérnök, bolti eladó, támogatás, foglalkoztatási paktum, pizzafutár, betanított kárpitos, karosszérialakatos, rendezvény, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, grafikai munkatárs, munkavállaló, műszerész, nyomdai kisegítő, tehergépkocsi-vezető, hiányszakma, gyógypedagógiai asszisztens, állásajánlat, mikrovállalkozások, csoportvezető, tervezőmérnök, mobilfejlesztés, villanyszerelő, bevallás, kertész, vízhálózat karbantartó, mezőgazdasági vállalkozó, versenyképesség, vasalónő, próbaidő, TB ügyintéző, ács, hegesztő oktató, érdeklődjön személyesen, esztergályos, operátor, munkáltató, német, termékfejlesztő, csatornarendszer karbantartó, segédmunkás, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, értékesítő, pályázatok, segítségnyújtás, futár, betegszabadság, autóbusz vezető, őstermelő, gépészmérnök, rendezvényszervező, üzletkötő, új generáció, konyhai kisegítő, mérnök szakma, Szombathely, bérfelmérés, alkatrész értékesítő