PAKTUM

Karbantartó pozícióra keresünk jelentkezőt!

Vas megyei vállalat karbantartó pozícióra keres szakirányú középfokú végzettséggel rendelkező jelentkezőt pontos, precíz munkavégzésre.

Feladatok:

  • Üzemzavarok gyors és szakszerű elhárítása
  • Termelő berendezések javítása, időszakos ellenőrzése, karbantartása
  • Javításokhoz, felújításokhoz szükséges alkatrészigények felmérése
  • Üzemi alkatrész raktár készletszintek optimális szinten tartása
  • Karbantartási rendszer fejlesztésében való aktív részvétel

Elvárás:

  • Szakirányú középfokú végzettség (elektroműszerész, mechanikai műszerész, géplakatos)
  • Pontos, precíz munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben vagy húsiparban szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek

Amit kínál:

  • 44% műszakpótlék
  • Negyedéves vállalati bónusz bérként
  • Negyedéves gyári bónusz bérként
  • Étkezési hozzájárulás
  • 100%-os útiköltség térítés bérlet leadása esetén

pultos, pályázatok, top 6.8.2, bérfelmérés, gépszerelő, adóbevallás, mezőgazdasági munkás, fodrász, pizzafutár, szigetelő, bádogos, kutatás fejlesztés és innováció, alkatrész értékesítő, bolti eladó, tanulmányi ösztöndíj, családi adókedvezmény, munkavállaló, varrónő, egyszerűsített foglalkoztatás, hegesztő, rendezvénysorozat, információnyújtás, próbaidő, szja, hegesztő oktató, NAV, GINOP, szociális gondozó és ápoló, lángvágó, földmérő, ingyenes, tervezőmérnök, cafeteria, 2018, álláskeresők, kertészeti munkatárs, ügyintéző, mezőgazdasági gépkezelő, call center, versenyképesség, grafikai munkatárs, garantált bérminimum, foglalkoztatási paktum, betegszabadság, kormányhivatal, német, szakképzési hozzájárulás, férfi ruhakészítő, csomagoló, mérnök, sorkezelő, önkormányzatok, minimálbér, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, mentor, új generáció, lakatos, civil szervezetek, raktáros, üzletkötő, képzés, nyomdai kisegítő, csatornarendszer karbantartó, munkaviszony, tehergépkocsi-vezető, takarító, operátor, álláskeresés, autóbusz vezető, recepciós, esztergályos, asztalos, mezőgazdaság, új állás, munkavédelemi ellenőrzés, pályaorientáció, pénzügyi ügyintéző, angol, lovász, online vállalati szolgáltatások, GYES/GYED, csoportvezető, pályaválasztás, bérkalkulátor, gépkezelő, munkavédelmi hatóság, KKV, állásajánlat, építésvezető, ápoló, segítség, cipő alja készítő, felszolgáló, műszerész, pénzügy-számviteli ügyintéző, határidő, felhőalapú szolgáltatások, tűzőnő, szakképesítés, lamináló gépkezelő