PAKTUM

Karbantartó mérnök munkakörre keresünk jelentkezőt!

Vas megyei vállalat keres karbantartó mérnök munkakörre mérnöki (villamosmérnöki/gépészmérnöki/épületgépész/mechatronikai) végzettséggel rendelkező munkatársat!

Feladatok:

  • Gépek és berendezések üzembe helyezése, karbantartása - az ütemezett karbantartási terveknek megfelelően - és javítása
  • Technikai személyzet szakmai irányítása
  • Az előírt szabályok betartása és alkalmazása
  • Problémamegoldó projektek vezetése/támogatása
  • Nemzetközi és hazai gépgyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Próbaidő után, havi szintű készenléti szolgálat nyújtása (eleinte szakmai háttértámogatással)

Elvárás:

  • Villamosmérnöki / gépészmérnöki / épületgépész / mechatronikai mérnöki végzettség
  • Lehetőség szerint legalább néhány éves szakmai tapasztalat termelő közegben
  • Logikus gondolkodás, mérnöki szemléletmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Aktív angol nyelvtudás

mezőgazdasági munkás, KKV, német, raktáros, tetőfedő, gyógypedagógiai asszisztens, munkaviszony, pultos, munka törvénykönyve, elektroműszerész, kertész, műszerész, női szabó, betanított munkás, felszolgáló, pénzügy-számviteli ügyintéző, képzés, takarító, karbantartó, könyvelő, lakatos, utazási ügyintéző, kutatás fejlesztés és innováció, termékfejlesztő, pizzafutár, asztalos, pénzügyi nyilvántartó, bevallás, mérnök, hegesztő, villanyszerelő, felhőalapú szolgáltatások, egyszerűsített foglalkoztatás, visszaigénylés, munkaügyi ellenőrzés, munkaerő-piac, bérfelmérés, pályaválasztás, 2018., energiatakarékosság, szja, alkatrész értékesítő, állás, csatornarendszer karbantartó, önkormányzatok, lovász, manikűr, műszaki előkészítő, kormányhivatal, mikrovállalkozások, próbaidő, anyaggazdálkodó, mérnök szakma, betegszabadság, biztonsági őr, családi adókedvezmény, munkavédelemi ellenőrzés, TB ügyintéző, betanított kárpitos, hiányszakma, lamináló gépkezelő, gépész tervező, Víz- és csőhálózat szerelő, rendezvényszervező, faipari segédmunkás, csoportvezető, pincér, ápoló, szakmanépszerűsítő videó, tervezőmérnök, információnyújtás, esztergályos, adóbevallás, tehergépkocsi-vezető, eladó, őstermelő, gépkezelő, pályázatok, építésvezető, állás Szombathely, Szombathely, targoncavezető, ügyintéző, angol, szerszámgépjavító, rendezvény, megújuló energiaforrások, webszerkesztő, cipő alja készítő, segédmunkás, segítségnyújtás, GINOP, kertépítő, táppénz, paktum, traktorvezető, munkavédelmi hatóság, operátor, új generáció, karosszérialakatos