PAKTUM

Karbantartó pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi kereskedelmi áruház karbantartó munkatárs pozícióra keres legalább középfokú végzettséggel rendelkező jelentkezőt. Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várják!

Feladatok:

  • Az áruház zavartalan műszaki üzemelésének biztosítása a METRO előírásai szerint
  • Az áruház műszaki feladatainak támogatása a költséghatékonyság kritériumának szem előtt tartásával
  • Áruház műszaki állapotában jelentkező hibák és hiányosságok felismerése, jelentése, javítása/javíttatása
  • Szolgáltató cégek munkájának szakmai és adminisztratív ellenőrzése
  • Árajánlatok bekérése
  • Áruházvezetés által kijelölt műszaki és prezentációs feladatok elvégzése/elvégeztetése
  • Fogyasztási trendekről a Műszaki üzemeltetési osztály tájékoztatása
  • Hulladék nyilvántartás naprakész vezetése, tömörítő konténerek figyelése, elszállítatásuk intézése, konténerek műszaki állapotának figyelése
  • Takarítási szolgáltatók munkájának felügyelete, problémák jelentése a Műszaki üzemeltetési osztály munkatársai felé, a téli szolgálat munkájának figyelemmel kísérése
  • Adminisztratív munkavégzéshez, kiküldetéshez kapcsolódó adminisztrációk naprakész vezetése
  • Állóeszköz leltár
  • Tűzoltó készülékek, tűzcsapok ellenőrzése, tűz- és munkavédelmi kapcsolattartás
  • A Műszaki üzemeltetési osztály által kiosztott alkalmi feladatok megadott határidőre történő elvégzése
  • Készenlét – kijelölés alapján

Elvárás:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Villanyszerelői végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Racionális és előrelátó gondolkodás
  • Jó problémamegoldó és szervezési képesség

Amit kínál:

  • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek
  • Segítség a betanulásban
  • Stabil hátterű vállalat
  • Összetartó, képzett csapat

munkaviszony, futár, paktum iroda, takarító, pályaorientáció, állás Szombathely, termékfejlesztő, csomagoló, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, őstermelő, értékesítő, karosszérialakatos, villanyszerelő, kertépítő, munkavédelemi ellenőrzés, földmérő, operátor, kiszolgáló, kertészeti munkatárs, munka törvénykönyve, pizzafutár, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, minimálbér, pénzügyi nyilvántartó, vízhálózat karbantartó, Víz- és csőhálózat szerelő, Szombathely, 2018, mezőgazdaság, német, garantált bérminimum, műszaki előkészítő, sorkezelő, gépészmérnök, ápoló, gépész tervező, segítségnyújtás, megújuló energiaforrások, építésvezető, foglalkoztatási paktum, online vállalati szolgáltatások, munkavállaló, esztergályos, szociális gondozó és ápoló, GINOP, bolti eladó, szigetelő, új generáció, mezőgazdasági gépész, mezőgazdasági munkás, karbantartó, családi pótlék, asztalos, autóbusz vezető, NAV, karosszéria lakatos, bevallás, tehergépkocsi-vezető, mérnök szakma, mentor, üzletkötő, betanított kárpitos, új állás, szerszámgépjavító, gépszerelő, csatornarendszer karbantartó, kfi, táppénz, felhőalapú szolgáltatások, GYES/GYED, mérnök, paktum, kőműves, pénzügy-számviteli ügyintéző, érdeklődjön személyesen, munkáltató, pályaválasztás, top 6.8.2, segítség, faipari segédmunkás, építés, vasalónő, lángvágó, gyógypedagógiai asszisztens, cafeteria, adóbevallás, mezőgazdasági vállalkozó, 2018., támogatás, információnyújtás, anyaggazdálkodó, nyomdai kisegítő, gépkarbantartó, betegszabadság, hidegburkoló, rendezvény, szakács, lamináló gépkezelő, állásinterjú, tervezőmérnök