PAKTUM

Karbantartó pozícióra keresünk jelentkezőt!

Vas megyei cég keres karbantartó munkakörre precíz, pontos, magas teherbírású jelentkezőt. B kategóriás jogosítvány és szakipari munkában való jártasság előny!

Feladatok:

  • A telephelyen található épületek, eszközök karbantartása
  • Az épület külső (kertrendezés), belső környezetének tisztántartása
  • kisebb építőipari munkák elvégzése, segítése

Elvárások:

  • megbízhatóság
  • rugalmasság
  • magas teherbírás
  • folyamatos napirend vállalás
  • precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • szakipari munkákban való jártasság

Amit kínál:

  • napi 8 óra munka
  • munkaruházat
  • fizetés megegyezés szerint

pizzafutár, pedikűr, vasalónő, recepciós, szociális gondozó és ápoló, szakképzési hozzájárulás, Víz- és csőhálózat szerelő, hidegburkoló, rendezvény, betanított munkás, csatornarendszer karbantartó, építésvezető, termékfejlesztő, női szabó, mezőgazdasági munkás, pénzügyi nyilvántartó, álláskeresők, pincér, minimálbér, hegesztő oktató, német, kertész, pályázatok, call center, ügyintéző, szja, Szombathely, anyaggazdálkodó, csomagoló, munkavédelemi ellenőrzés, üzletkötő, gyógypedagógiai asszisztens, kutatás fejlesztés és innováció, hegesztő, ács-állványozó, táppénz, munkaügyi ellenőrzés, támogatás, biztonsági őr, műszaki vezető, tehergépkocsi-vezető, online vállalati szolgáltatások, állásajánlat, vízhálózat karbantartó, csoportvezető, civil szervezetek, traktorvezető, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, energiatakarékosság, állás Szombathely, esztergályos, szakképesítés, ápoló, autóbusz vezető, gépész tervező, karbantartó, állásinterjú, munkavállaló, manikűr, őstermelő, kőműves, lovász, mezőgazdasági gépész, képzés, energiahatékonyság, foglalkoztatási paktum, adóbevallás, pályaválasztás, gépész tervező mérnök, elektroműszerész, mobilfejlesztés, garantált bérminimum, grafikai munkatárs, betanított kárpitos, bérkalkulátor, pénzügyi ügyintéző, villanyszerelő, új generáció, cafeteria, tetőfedő, operátor, sorkezelő, takarítónő, kormányhivatal, karosszérialakatos, cipő alja készítő, rendezvényszervező, mentor, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, GYES/GYED, webszerkesztő, takarító, gépkezelő, segédmunkás, önkormányzatok, szerszámgépjavító, mérnök szakma, családi adókedvezmény, munkaviszony, bevallás