PAKTUM

Karbantartó pozícióra várunk jelentkezőt!

Vas megyei húsipari cég karbantartó pozícióra keres szakirányú középfokú végzettséggel rendelkező, pontos, precíz jelentkezőt.

Feladatok:

  • Üzemzavarok gyors és szakszerű elhárítása
  • Termelő berendezések javítása, időszakos ellenőrzése, karbantartása
  • Javításokhoz, felújításokhoz szükséges alkatrészigények felmérése
  • Üzemi alkatrész raktár készletszintek optimális szinten tartása
  • Karbantartási rendszer fejlesztésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (elektroműszerész, mechanikai műszerész, géplakatos…)
  • Előnyt jelent: hasonló munkakörben vagy húsiparban szerzett tapasztalat
  • Előnyt jelent: alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság

Amit kínálnak:

  • 44% műszakpótlék
  • Negyedéves vállalati bónusz bérként, negyedéves gyári bónusz Szép kártyán
  • Étkezési hozzájárulás
  • 100 %-os útiköltség térítés

karbantartó, GYES/GYED, 2018., kertészeti munkatárs, varrónő, álláskeresés, visszaigénylés, műszaki előkészítő, eladó, tetőfedő, felszolgáló, KKV, kormányhivatal, gépszerelő, sorkezelő, munkáltatói juttatás, betanított kárpitos, villanyszerelő, mezőgazdasági gépkezelő, mérnök szakma, innovációs tevékenységek, munkáltató, ügyintéző, üzletkötő, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, paktum iroda, takarítónő, hegesztő oktató, facebook, bevallás, női szabó, kézi anyagmozgató, segítségnyújtás, szakképzési hozzájárulás, állás, munkavédelmi hatóság, betanított munkás, civil szervezetek, mezőgazdaság, esztergályos, foglalkoztatási paktum, információnyújtás, TB ügyintéző, recepciós, új állás, takarító, pénzügyi nyilvántartó, top 6.8.2, szakmanépszerűsítő videó, biztonsági őr, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, ács, próbaidő, mérnök, energiahatékonyság, konyhai kisegítő, családi adókedvezmény, vállalkozás, pénzügyi ügyintéző, vasalónő, uniós források, kiszolgáló, faipari segédmunkás, paktum, 2018, munkaviszony, Víz- és csőhálózat szerelő, bádogos, garantált bérminimum, családi pótlék, német, állásajánlat, szakács, pincér, karosszéria lakatos, manikűr, kőműves, lamináló gépkezelő, tanulmányi ösztöndíj, építésvezető, új generáció, mezőgazdasági munkás, hidegburkoló, pályaválasztás, minimálbér, csatornarendszer karbantartó, gépkarbantartó, versenyképesség, gyógypedagógus, karosszérialakatos, munkaszerződés, munkabér, asztalos, rendezvényszervező, bolti eladó, szja, férfi ruhakészítő, építés, táppénz, szerszámgépjavító