PAKTUM

Key accountant manager pozícióra keresünk jelentkezőt!

Vas megyei vállalat key accountant manager pozícióra keres felsőfokú végzettséggel és hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkező jelentkezőt.

Feladatok:

  • Parnerekkel (elsősorban hypermarket láncokkal) aló napi szintű kapcsolattartás
  • A beszerzőkkel való napi kapcsolattartás, valamint a hálózatok központjainak rendszeres látogatása
  • A felmerülő problémák gyors, szakszerű és határozott megoldása
  • Üzletkötőkkel való rendszeres kapcsolattartás, vevőinformációkkal való ellátása
  • Belföldi forgalomba kerülő termékek központokba történú belistáztatása
  • A hozzá tartozó kiemelt vevők értékesítési forgalmának és profitabilitásának folyamatos figyelemmel kisérése, elemzése, értékelése, javaslattétel a forgalom növelésére, portfólió karbantartása
  • Éves tárgyalásra való felkészülés, elemzések elkészítése, részvétel a tárgyalásokon, véleményeltérések megfogalmazása, aláírt szerződésekben foglaltak végrehajtása/végrehajtatása
  • A kiemelt vevők és partnerei fizetési kötelezettségei teljesítésének folyamatos ellenőrzése, a késedelmes fizetések jelzése a felettesek felé, javaslattétel az áruszállítás esetleges beszüntetésére, az egyes megrendelők hitellimitjének kialakítására, változtatására
  • A vállalat üzletpolitikájához illeszkedő vevőnkénti akciós javaslatok előkészítése, együttműködve a tervezés és marketing osztállyal és belkereskedelem akciós munkájában való aktív részvétel, akciók utánkövetése, kiértékelése és elemzése
  • A vevőköltségek nyomon követése, ellenőrzése, együttműködve a kontrollinggal

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi diploma előny)
  • Minimum 3-5 év élelmiszeriparban, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat és kapcsolatrendszera magyar hypermarket láncokkal
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Húsiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kimagasló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Jó kapcsolattartó és tárgyaló készség
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Jó szervező készség
  • Önálló, nyitottság, proaktivitás
  • Dinamizmus

Amit kínál:

  • Versenyképes bérezés
  • Negyedéves bónusz
  • Albérlet támogatás a munka miatt más városba költözés esetén
  • Munkahelyi juttatások
  • Kötetlen munkaidő
  • Vállalati gépkocsi
  • Fejlődési lehetőség

munkavédelmi hatóság, paktum, munkavédelemi ellenőrzés, munkaviszony, termékfejlesztő, forgácsoló, targoncavezető, konyhai kisegítő, paktum iroda, gyógypedagógus, kézi anyagmozgató, biztonsági őr, munkáltatói juttatás, civil szervezetek, webszerkesztő, pályaorientáció, mérnök, facebook, könyvelő, alkatrész értékesítő, ingyenes, pénzügy-számviteli ügyintéző, lángvágó, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, szerszámgépjavító, vasalónő, pályaválasztás, eszköz beszerzés, bádogos, rendezvény, foglalkoztatási paktum, garantált bérminimum, állásajánlat, esztergályos, tetőfedő, Víz- és csőhálózat szerelő, szja, építés, bevallás, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, adminisztrátor, bérszámfejtő, támogatás, lovász, karosszérialakatos, tanulmányi ösztöndíj, lamináló gépkezelő, rendezvényszervező, kormányhivatal, munkaszerződés, rendezvénysorozat, táppénz, traktorvezető, női szabó, gépész tervező, faipari segédmunkás, pultos, energiatakarékosság, munkaügyi ellenőrzés, pincér, kertészeti munkatárs, segédmunkás, őstermelő, kiszolgáló, recepciós, autóbusz vezető, csatornarendszer karbantartó, tűzőnő, műszerész, GINOP, kőműves, felhőalapú szolgáltatások, munkabér, gyógypedagógiai asszisztens, pályázatok, álláskeresők, karosszéria lakatos, szakmanépszerűsítő videó, állásinterjú, bérkalkulátor, gépészmérnök, megújuló energiaforrások, állás, üzletkötő, manikűr, mikrovállalkozások, minimálbér, bolti eladó, új állás, nyomdai kisegítő, határidő, grafikai munkatárs, betanított kárpitos, projektmenedzser, TB ügyintéző, gépész tervező mérnök, karbantartó, GYES/GYED, fodrász, tervezőmérnök