Elfogadom az Adatvédelmi nyilatkozatot!

PAKTUM

Konyhai kisegítő, mosogató pozícióra keresünk jelentkezőket!

Sárvári Gyógy-és Wellnessfürdő területén üzemelő étterem keres konyhai kisegítő, mosogató pozícióra jelentkezőket.

Feladatok:

  • Nyersanyagok előkészítése
  • Konyhai eszközök, edények mosogatása
  • Konyha területének tisztántartása

Elvárás:

  • kulturált megjelenés
  • precíz, pontos munkavégzés
  • együttműködőkészség
  • előny konyhai területen szerzett tapasztalat

Amit kínál:

  • Éves, bejelentett állás
  • Utazási költségtérítés
  • Kiszámítható, előre tervezhető munkarend
  • Napi egyszeri meleg étkezés biztosítása

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-472
E-mail: paktum@szkk-szombathely.hu

Címkék:

KÖZÖSSÉG

KÖZELGŐ ESEMÉNYEK

vasalónő, kézi anyagmozgató, lamináló gépkezelő, lovász, pincér, tehergépkocsi-vezető, bérfelmérés, kiszolgáló, Szombathely, mérnök, csomagoló, gépszerelő, betanított kárpitos, munkavédelemi ellenőrzés, kertészeti munkatárs, hiányszakma, fodrász, kertépítő, munkavédelmi hatóság, adóbevallás, szerszámgépjavító, faipari segédmunkás, recepciós, támogatás, vízhálózat karbantartó, garantált bérminimum, férfi ruhakészítő, karbantartó, anyaggazdálkodó, tanulmányi ösztöndíj, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, rakodómunkás, cafeteria, pályaválasztás, bérszámfejtő, megújuló energiaforrások, mezőgazdasági munkás, NAV, felszolgáló, manikűr, kőműves, felhőalapú szolgáltatások, cipő alja készítő, paktum iroda, top 6.8.2, minimálbér, szociális gondozó és ápoló, segítség, női szabó, munkáltató, varrónő, munkaszerződés, értékesítő, foglalkoztatási paktum, határidő, webszerkesztő, családi pótlék, alkatrész értékesítő, targoncavezető, új állás, tűzőnő, táppénz, kormányhivatal, mobilfejlesztés, munkaviszony, munkavállaló, próbaidő, Víz- és csőhálózat szerelő, facebook, új generáció, gépész tervező, gyógypedagógiai asszisztens, mezőgazdasági gépkezelő, eszköz beszerzés, segédmunkás, energiahatékonyság, pályaorientáció, elektroműszerész, műszaki előkészítő, asztalos, szja, pedikűr, mérnök szakma, pénzügyi ügyintéző, gépkezelő, álláskeresés, takarító, raktáros, angol, ács-állványozó, pályázatok, innovációs tevékenységek, forgácsoló, állás, kutatás fejlesztés és innováció, karosszéria lakatos, érdeklődjön személyesen, lakatos, hidegburkoló, információnyújtás