PAKTUM

Könyvelő pozícióra keresünk jelentkezőt!

Könyveléssel foglalkozó vállalkozó keres könyvelő szakirányú végzettséggel rendelkező munkatársat. Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várják!

Feladatok:

  • könyvelés
  • számviteli és pénzügyi adminisztratív ügyintézés
  • nyilvántartások vezetése
  • analitika-fő könyv egyeztetés
  • könyvviteli zárás és ahhoz szükséges kimutatások és dokumentációk készítése
  • részvétel a beszámolók készítésében

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (képesített könyvelő vagy pénzügyi ügyintéző végzettség)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • felelősségteljes, alapos, precíz, pontos munkavégzés
  • csapatban való együttműködő készség
  • megfelelő hozzáállás

Előnyt jelent:

  • német nyelvtudás
  • mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínál:

  • részmunkaidő
  • fejlődési lehetőség
  • támogató, együttműködő csapat

munkabér, szja, paktum, műszaki előkészítő, esztergályos, munkavédelmi hatóság, anyaggazdálkodó, pályázatok, karosszéria lakatos, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, önkormányzatok, lamináló gépkezelő, energiatakarékosság, szociális gondozó és ápoló, gépkarbantartó, női szabó, targoncavezető, segítségnyújtás, kertész, utazási ügyintéző, kézi anyagmozgató, varrónő, forgácsoló, recepciós, paktum iroda, lángvágó, energiahatékonyság, foglalkoztatási paktum, mérnök szakma, gépészmérnök, lovász, facebook, konyhai kisegítő, kiszolgáló, takarító, kertészeti munkatárs, szerelő, szakács, ügyintéző, mentor, online vállalati szolgáltatások, adminisztrátor, traktorvezető, termékfejlesztő, elektroműszerész, vállalkozás, férfi ruhakészítő, bérfelmérés, rakodómunkás, csatornarendszer karbantartó, szerszámgépjavító, munkaviszony, betegszabadság, betanított kárpitos, minimálbér, segédmunkás, top 6.8.2, angol, álláskeresők, sorkezelő, könyvelő, projektmenedzser, munkaszerződés, pályaorientáció, bolti eladó, visszaigénylés, mobilfejlesztés, földmérő, határidő, call center, mérnök, kertépítő, takarítónő, bevallás, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, szakképzési hozzájárulás, üzletkötő, kormányhivatal, GYES/GYED, adóbevallás, érdeklődjön személyesen, képzés, 2018, eszköz beszerzés, cipő alja készítő, munkavédelemi ellenőrzés, családi pótlék, rendezvénysorozat, hegesztő, műszerész, álláskeresés, asztalos, versenyképesség, munkaerő-piac, felhőalapú szolgáltatások, állás Szombathely, nyomdai kisegítő, hiányszakma, állványozó, megújuló energiaforrások