PAKTUM

Lakatos pozícióra keresünk jelentkezőket!

Vas megyei vállalat lakatos pozícióra keres szakmunkás végzettséggel rendelkező jelentkezőt!

Feladatok:

  • alapanyag darabolása, előkészítése
  • fémszerkezet összeállítása, tisztítása

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség
  • hegesztői tapasztalat (minősítés nem elvárás)
  • előnyt jelent: B és/vagy C kategóriás jogosítvány

Amit kínál:

  • versenyképes fizetés
  • utazási költségtérítés
  • egy műszakos munkarend (hétfőtől péntekig 6.00-14.20)
  • hosszútávú munkavégzés

Telefon: 94/513-472

kormányhivatal, rendezvénysorozat, álláskeresés, munkavédelemi ellenőrzés, új generáció, értékesítő, információnyújtás, forgácsoló, cipő alja készítő, takarító, takarítónő, családi pótlék, targoncavezető, megújuló energiaforrások, online vállalati szolgáltatások, segédmunkás, munkáltatói juttatás, mérnök szakma, adminisztrátor, kertépítő, paktum, operátor, energiahatékonyság, munkaszerződés, betanított kárpitos, pályaorientáció, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, segítségnyújtás, manikűr, cafeteria, ügyintéző, konyhai kisegítő, minimálbér, határidő, gépszerelő, webszerkesztő, asztalos, könyvelő, felhőalapú szolgáltatások, állásajánlat, pedikűr, termékfejlesztő, GYES/GYED, műszaki előkészítő, elektroműszerész, kiszolgáló, 2018., mentor, állásinterjú, hidegburkoló, pénzügyi nyilvántartó, tűzőnő, önkormányzatok, állás Szombathely, versenyképesség, betanított munkás, recepciós, tehergépkocsi-vezető, pénzügy-számviteli ügyintéző, családi adókedvezmény, KKV, német, kőműves, tetőfedő, mezőgazdasági munkás, raktáros, nyomdai kisegítő, munkaviszony, top 6.8.2, kfi, kertészeti munkatárs, ács-állványozó, sorkezelő, szociális gondozó és ápoló, fodrász, GINOP, építésvezető, új állás, bádogos, kézi anyagmozgató, mezőgazdasági gépkezelő, üzletkötő, munkaügyi ellenőrzés, NAV, projektmenedzser, szakképesítés, próbaidő, építés, álláskeresők, traktorvezető, egyszerűsített foglalkoztatás, ingyenes, női szabó, 2018, adóbevallás, lakatos, pultos, férfi ruhakészítő, állás, futár