PAKTUM

Megváltozott munkaképességű munkavállalót keresünk!

Szombathely járásában található cég keres épületeinek karbantartására, területeinek rendben tartására keresi megváltozott munkaképességű munkatársát.

Feladatok:

  • kertészeti munkák: fűnyírás, permetezés, zöld terület rendben tartása
  • mindennemű karbantartási feladat: festés, lefolyó tisztítás, a rábízott szerszámok karbantartása, izzó csere
  • terület tisztán tartása: hulladékgyűjtő edények ellenőrzése, parkoló tisztán tartása, létesítmény környezetének tisztán tartása
  • napi villany- és gázóra leolvasás elvégzése
  • közreműködés a raktár épületének tisztántartásában, ellenőrzi a felfestett jelöléseket, felfesti

Elvárások:

  • általános iskolai végzettség
  • megváltozott munkaképességet igazoló dokumentáció
  • valamilyen szakmai képzettség előny

Amit kínál:

  • 1 műszakos munkarend
  • munkaidő hétfőtől-péntekig
  • heti 20 órás bejelentett munkaviszony
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • családias, támogató légkör
  • vépi munkavégzési hely

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-472

bérszámfejtő, call center, műszerész, pénzügyi nyilvántartó, sorkezelő, lángvágó, új generáció, gyógypedagógiai asszisztens, versenyképesség, állás Szombathely, álláskeresők, cafeteria, mezőgazdasági gépész, pénzügy-számviteli ügyintéző, pizzafutár, paktum iroda, lakatos, rendezvényszervező, táppénz, munkavédelemi ellenőrzés, energiatakarékosság, termékfejlesztő, műszaki vezető, karbantartó, tűzőnő, 2018, karosszéria lakatos, munkabér, szociális gondozó és ápoló, fodrász, mezőgazdasági gépkezelő, facebook, állásajánlat, utazási ügyintéző, építésvezető, munkaviszony, bérkalkulátor, tetőfedő, munkaszerződés, TB ügyintéző, gyógypedagógus, mérnök, csatornarendszer karbantartó, munkáltató, konyhai kisegítő, manikűr, paktum, bevallás, KKV, munkavédelmi hatóság, hegesztő, információnyújtás, raktáros, rendezvénysorozat, próbaidő, pultos, projektmenedzser, varrónő, felszolgáló, szakmanépszerűsítő videó, földmérő, határidő, egyszerűsített foglalkoztatás, vállalkozás, ingyenes, mezőgazdasági vállalkozó, betegszabadság, karosszérialakatos, takarító, garantált bérminimum, operátor, gépészmérnök, recepciós, grafikai munkatárs, műszaki előkészítő, munka törvénykönyve, lamináló gépkezelő, asztalos, értékesítő, visszaigénylés, mentor, tervezőmérnök, munkáltatói juttatás, traktorvezető, 2018., pincér, ügyintéző, önkormányzatok, tehergépkocsi-vezető, állványozó, vasalónő, adóbevallás, eszköz beszerzés, eladó, uniós források, biztonsági őr, érdeklődjön személyesen, szakképesítés, betanított munkás, bérfelmérés