Elfogadom az Adatvédelmi nyilatkozatot!

PAKTUM

Mérlegképes könyvelői pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi könyvelőiroda mérlegképes könyvelő pozícióra keres megfelelő végzettséggel, szakmai elhivatottsággal rendelkező jelentkezőt! Munkaidő napi 6 vagy 8 óra, megegyezés szerint.

Feladatok:

  • napi könyvelési feladatok ellátása (kettős könyvvitel, bevételi nyilvántartás)
  • számlák ellenőrzése, rögzítése és könyvelése
  • ÁFA bevalláshoz szükséges kimutatások határidőre történő elkészítése
  • aktív részvétel az éves beszámoló elkészítésében
  • bérszámfejtés
  • számlázás

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • szakmai elhivatottság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • magas szintű számítógép-használói készség

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-470
E-mail: paktum@szkk-szombathely.hu

Címkék:

KÖZÖSSÉG

KÖZELGŐ ESEMÉNYEK

családi adókedvezmény, recepciós, kertészeti munkatárs, operátor, pénzügy-számviteli ügyintéző, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, műszerész, raktáros, energiahatékonyság, paktum, műszaki előkészítő, vasalónő, adminisztrátor, tetőfedő, segítségnyújtás, pályaorientáció, traktorvezető, bérszámfejtő, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, bolti eladó, sorkezelő, pizzafutár, villanyszerelő, lakatos, megújuló energiaforrások, mezőgazdaság, tűzőnő, bevallás, hiányszakma, ügyintéző, 2018., targoncavezető, munkavédelemi ellenőrzés, fodrász, pedikűr, munkaviszony, pénzügyi nyilvántartó, csomagoló, hidegburkoló, forgácsoló, kertépítő, karbantartó, autóbusz vezető, őstermelő, Szombathely, szigetelő, segédmunkás, konyhai kisegítő, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, alkatrész értékesítő, csatornarendszer karbantartó, betanított kárpitos, mezőgazdasági vállalkozó, rendezvénysorozat, takarítónő, férfi ruhakészítő, felszolgáló, ács, információnyújtás, faipari segédmunkás, pincér, gyógypedagógus, szakképesítés, eszköz beszerzés, munkavédelmi hatóság, rendezvényszervező, pályaválasztás, kormányhivatal, álláskeresők, mikrovállalkozások, online vállalati szolgáltatások, munka törvénykönyve, földmérő, ingyenes, segítség, lovász, állásajánlat, álláskeresés, manikűr, vállalkozás, utazási ügyintéző, GYES/GYED, 2018, elektroműszerész, gépészmérnök, lángvágó, női szabó, KKV, innovációs tevékenységek, cafeteria, minimálbér, lamináló gépkezelő, bérfelmérés, pénzügyi ügyintéző, uniós források, új generáció, új állás, mentor, gépész tervező mérnök, felhőalapú szolgáltatások