Elfogadom az Adatvédelmi nyilatkozatot!

PAKTUM

Pénzügyi ügyintéző pozícióra keresünk jelentkezőt!

Vas megyei cég keres pénzügyi ügyintéző munkakörre pénzügyi, számviteli területen szerzett többéves tapasztalattal, legalább középfokú pénzügyi végzettség vagy OKJ-s végzettség rendelkező jelentkezőt.

Feladatok:

  • bejövő és kimenő számlák teljes körű kezelése
  • kapcsolattartás a partnerekkel és kintlévőség kezelése
  • banki utalások előkészítése
  • könyvelő munkájának támogatása
  • nyilvántartások vezetése a cégvezetés részére

Elvárások:

  • pénzügyi, számviteli területen szerzett többéves tapasztalat
  • legalább középfokú pénzügyi végzettség vagy OKJ-s végzettség
  • MS Office alapos ismerete, (Excel)
  • banki elektronikus átutaló rendszer ismerete
  • pontosság, megbízhatóság, önállóság, rugalmasság, lojalitás
  • jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • adójogi ismeretek
  • könyvelésben való jártasság
  • SAP BO vállalatirányítási rendszerben való jártasság
    angol, vagy német nyelvtudás

Amit kínál:

  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • összetartó csapat,
  • hosszú távú, megbízható, munkahely
  • versenyképes fizetés

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-470
E-mail: paktum@szkk-szombathely.hu

Címkék:

KÖZÖSSÉG

KÖZELGŐ ESEMÉNYEK

felszolgáló, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, férfi ruhakészítő, elektroműszerész, mezőgazdasági gépész, bérkalkulátor, ügyintéző, karbantartó, GINOP, gépszerelő, tehergépkocsi-vezető, lángvágó, mérnök szakma, betegszabadság, mezőgazdaság, eszköz beszerzés, megújuló energiaforrások, mezőgazdasági gépkezelő, munkavédelemi ellenőrzés, operátor, karosszérialakatos, grafikai munkatárs, recepciós, gépkezelő, cafeteria, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, minimálbér, garantált bérminimum, kertész, új generáció, építés, kutatás fejlesztés és innováció, csatornarendszer karbantartó, szigetelő, cipő alja készítő, top 6.8.2, munkaerő-piac, műszerész, energiahatékonyság, rakodómunkás, kézi anyagmozgató, képzés, lakatos, lamináló gépkezelő, GYES/GYED, call center, betanított kárpitos, manikűr, csomagoló, álláskeresők, KKV, kertészeti munkatárs, mezőgazdasági vállalkozó, pénzügyi ügyintéző, üzletkötő, rendezvényszervező, energiatakarékosság, családi pótlék, gépészmérnök, ápoló, munkáltatói juttatás, Szombathely, hiányszakma, traktorvezető, kiszolgáló, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, pályaorientáció, segédmunkás, kfi, lovász, hegesztő, munkáltató, termékfejlesztő, villanyszerelő, pénzügy-számviteli ügyintéző, rendezvény, foglalkoztatási paktum, tűzőnő, bádogos, családi adókedvezmény, munkaügyi ellenőrzés, mobilfejlesztés, ács-állványozó, nyomdai kisegítő, adóbevallás, segítségnyújtás, rendezvénysorozat, érdeklődjön személyesen, új állás, táppénz, pénzügyi nyilvántartó, német, versenyképesség, felhőalapú szolgáltatások, esztergályos, állás Szombathely, 2018., szakképzési hozzájárulás, visszaigénylés, forgácsoló