PAKTUM

Pénzügyi ügyintéző pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi Kft. pénzügyi ügyintéző pozícióra keres megfelelő tapasztalattal és pénzügyi végzettséggel rendelkező jelentkezőt.

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák teljes körű kezelése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és kintlévőség kezelése
  • Banki utalások előkészítése
  • Könyvelő munkájának támogatása
  • Nyilvántartások vezetése a cégvezetés részére

Elvárás:

  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett többéves tapasztalat
  • Legalább középfokú pénzügyi végzettség vagy OKJ-s végzettség
  • MS Office alapos ismerete, (Excel)
  • Banki elektronikus átutaló rendszer ismerete,
  • Pontosság, megbízhatóság, önállóság, rugalmasság, lojalitás
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Adójogi ismeretek
  • Könyvelésben való jártasság
  • SAP BO vállalatirányítási rendszerben való jártasság
  • Angol, vagy német nyelvtudás

Amit kínál:

  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • összetartó csapat,
  • hosszú távú, megbízható, munkahely
  • versenyképes fizetés

facebook, műszerész, kormányhivatal, ács-állványozó, hegesztő oktató, ingyenes, segédmunkás, webszerkesztő, üzletkötő, futár, raktáros, mezőgazdasági gépkezelő, állványozó, bolti eladó, gépszerelő, forgácsoló, műszaki előkészítő, autóbusz vezető, munkaerő-piac, mikrovállalkozások, német, villanyszerelő, állásajánlat, civil szervezetek, pedikűr, rendezvény, konyhai kisegítő, rendezvénysorozat, pultos, sorkezelő, versenyképesség, mezőgazdasági munkás, termékfejlesztő, szerelő, segítségnyújtás, mérnök szakma, rakodómunkás, egyszerűsített foglalkoztatás, földmérő, GINOP, munkáltató, ügyintéző, 2018, állás Szombathely, szigetelő, mentor, gyógypedagógus, adóbevallás, családi pótlék, kőműves, top 6.8.2, mérnök, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, szja, betanított munkás, energiatakarékosság, szakmanépszerűsítő videó, gépész tervező mérnök, információnyújtás, mobilfejlesztés, alkatrész értékesítő, karosszérialakatos, asztalos, cafeteria, vízhálózat karbantartó, új generáció, munkavédelemi ellenőrzés, szerszámgépjavító, 2018., gépkezelő, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, rendezvényszervező, lovász, manikűr, karbantartó, mezőgazdasági gépész, projektmenedzser, takarító, pizzafutár, bevallás, nyomdai kisegítő, uniós források, pályaorientáció, kertépítő, gépészmérnök, kertész, targoncavezető, varrónő, támogatás, próbaidő, operátor, ápoló, cipő alja készítő, kézi anyagmozgató, elektroműszerész, munkaviszony, segítség, lamináló gépkezelő, kiszolgáló, KKV