PAKTUM

Raktáros munkakörre várunk jelentkezőt!

Szombathelyi kft keres raktárosi munkakörre középfokú végzettséggel, B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező jelentkezőt.

Elvárás:

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Autóvezetői tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes használat

Amit kínál:

  • 6 órás munkavégzés
  • Rugalmas munkaidő

hegesztő oktató, pénzügyi nyilvántartó, autóbusz vezető, kertépítő, munkaviszony, Víz- és csőhálózat szerelő, utazási ügyintéző, mérnök, adóbevallás, karosszéria lakatos, ápoló, mezőgazdaság, őstermelő, pizzafutár, esztergályos, hidegburkoló, asztalos, munkaszerződés, grafikai munkatárs, gyógypedagógus, rakodómunkás, mobilfejlesztés, gépszerelő, érdeklődjön személyesen, gépész tervező mérnök, munkavállaló, munkáltató, állás, szociális gondozó és ápoló, rendezvényszervező, szakképzési hozzájárulás, pályaorientáció, munkabér, kertész, mezőgazdasági vállalkozó, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, paktum iroda, mezőgazdasági gépkezelő, mentor, manikűr, versenyképesség, ács-állványozó, nyomdai kisegítő, munkavédelemi ellenőrzés, lángvágó, családi adókedvezmény, munka törvénykönyve, kfi, bevallás, adminisztrátor, gépkezelő, gyógypedagógiai asszisztens, cafeteria, építésvezető, munkaerő-piac, vízhálózat karbantartó, értékesítő, mezőgazdasági gépész, német, álláskeresés, kiszolgáló, csatornarendszer karbantartó, földmérő, eladó, traktorvezető, GYES/GYED, ingyenes, call center, pályázatok, garantált bérminimum, anyaggazdálkodó, konyhai kisegítő, gépész tervező, kertészeti munkatárs, műszerész, foglalkoztatási paktum, minimálbér, futár, csoportvezető, pincér, hegesztő, tűzőnő, KKV, szerszámgépjavító, segédmunkás, szakács, raktáros, termékfejlesztő, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, gépkarbantartó, bérkalkulátor, új állás, pénzügyi ügyintéző, pénzügy-számviteli ügyintéző, cipő alja készítő, ács, pedikűr, építés, munkaügyi ellenőrzés, női szabó