PAKTUM

Raktáros pozícióra keresünk jelentkezőt!

Vas megyei húsipari cég raktáros pozícióra keres új típusú gépkezelő jogosítvánnyal (gyalogkíséretű targonca gépcsoport) rendelkező jelentkezőt.

Feladatok:

  • a raktárba beérkező áruk folyamatos átvétele és bevételezése, illetve kiadása
  • az átvett termékek raktárakban történő elhelyezése (gépi, kézi) rakodással a tárolási szabályoknak megfelelően, az  üzemben felhasznált anyagok könyvelése, kiadási bizonylatok rögzítése
  • a raktárkészlet gépi rendszeren történő kezelése
  • a termelési igények gyártáshoz igazodó kielégítése

Elvárások:

  • minimum alapfokú iskolai végzettség
  • új típusú gépkezelő jogosítvány/gyalogkíséretű targonca gépcsoport
  • vezetőüléses targonca gépcsoport, C kategóriás jogosítvány  (előny)
  • alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • pontos, precíz munkavégzés
  • rugalmasság, megbízhatóság

Amit kínálnak:

  • 44% műszakpótlék
  • negyedéves vállalati bónusz bérként, negyedéves gyári bónusz Szép kártyán
  • étkezési hozzájárulás
  • 100 %-os útiköltség térítés bérlet leadása esetén

gépkezelő, építésvezető, lovász, termékfejlesztő, operátor, adóbevallás, Víz- és csőhálózat szerelő, energiatakarékosság, facebook, karosszéria lakatos, segédmunkás, mentor, bádogos, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, pénzügyi nyilvántartó, pályaorientáció, kutatás fejlesztés és innováció, állványozó, pályaválasztás, pedikűr, rendezvénysorozat, munkavállaló, call center, pénzügyi ügyintéző, mezőgazdaság, tetőfedő, határidő, hegesztő oktató, kőműves, műszaki vezető, tehergépkocsi-vezető, kertépítő, tűzőnő, rakodómunkás, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, állás Szombathely, építés, könyvelő, munkaerő-piac, férfi ruhakészítő, paktum, szakmanépszerűsítő videó, bevallás, bérkalkulátor, műszerész, információnyújtás, álláskeresők, rendezvény, raktáros, csoportvezető, gépkarbantartó, faipari segédmunkás, bérszámfejtő, angol, minimálbér, gépész tervező mérnök, hiányszakma, utazási ügyintéző, civil szervezetek, uniós források, hegesztő, tervezőmérnök, hidegburkoló, gépész tervező, autóbusz vezető, földmérő, felszolgáló, manikűr, ingyenes, szakképzési hozzájárulás, önkormányzatok, bolti eladó, mezőgazdasági munkás, álláskeresés, megújuló energiaforrások, webszerkesztő, paktum iroda, bérfelmérés, támogatás, visszaigénylés, mérnök szakma, üzletkötő, Szombathely, német, szja, mobilfejlesztés, eladó, segítségnyújtás, recepciós, szerelő, csomagoló, takarító, új állás, érdeklődjön személyesen, alkatrész értékesítő, pénzügy-számviteli ügyintéző, pályázatok, őstermelő, állásinterjú, 2018.