PAKTUM

Raktáros pozícióra keresünk jelentkezőt!

Épületgépészeti, fürdőszoba és építőanyag kis- és nagykereskedelmi vállalat szombathelyi szervezete raktáros pozícióra keres tapasztalattal rendelkező jelentkezőt.

Feladatok:

  • A telepi áruk tárolása, mozgatása, raktári elhelyezése, tehergépkocsira/tehergépkocsiról történő fizikai és targoncás fel-lepakolása
  • Az árukészletek mennyiségének és minőségének megőrzése, a készleten lévő áruk megóvása
  • Részvétel a raktári árumozgatásban, árukiadásban és a bejövő áru beraktározásában
  • Az okmányok kezelése és leigazolása
  • A raktározott áruk csomagolása, a transzportok összeállítása, az anyagok komissiózásának előkészítése
  • A mennyiségi és/vagy minőségi eltéréssel érkező áru, valamint a tárolt áruk minőségi változásainak követése, jelzése
  • Részvétel a negyedéves és éves leltározásban
  • A rend és a tisztaság betartása a raktározás és a telep rá bízott területén
  • A raktárban üzemeltetett eszközök üzemképes állapotban tartása; a gépek, targoncák napi ellenőrzése

Elvárás:

  • Minimum 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Középfokú (preferáltan raktározási-, logisztikai) végzettség vagy szakközépiskolai érettségi, vagy szakmunkás bizonyítvány;
  • Új, NKH gépkezelői hatósági vizsga (targonca vezetői engedély)
  • Lendületes, gyors és precíz munkavégzés
  • Nagyfokú megbízhatóság, önállóság
  • Kimagasló terhelhetőség, stressz-tűrés
  • A munka iránti elkötelezettség, lojalitás, tulajdonosi szemléletmód
  • Pozitív, eredményorientált hozzáállás
  • Nyitott, rugalmas jellem
  • Együttműködés, csapatszellemű hozzáállás
  • Előnyt jelent: Épületgépészeti vagy csempe-szaniter kereskedelemben szerzett raktározási és/vagy árumozgatási munkatapasztalat

Amit kínál:

  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes, önálló munkakör
  • Versenyképes fizetés
  • Bejárás támogatás

alkatrész értékesítő, munkavédelemi ellenőrzés, GINOP, minimálbér, munkáltatói juttatás, mentor, bolti eladó, német, takarítónő, operátor, lakatos, segítségnyújtás, gyógypedagógiai asszisztens, termékfejlesztő, hegesztő oktató, karbantartó, munkáltató, gépész tervező mérnök, álláskeresés, állásajánlat, segédmunkás, mérnök szakma, hidegburkoló, szakmanépszerűsítő videó, ács-állványozó, pénzügyi nyilvántartó, pedikűr, gépészmérnök, könyvelő, ingyenes, adminisztrátor, felszolgáló, foglalkoztatási paktum, KKV, képzés, tűzőnő, munkabér, vasalónő, új állás, pályaválasztás, varrónő, bérszámfejtő, táppénz, pincér, NAV, földmérő, szakács, call center, kertész, esztergályos, őstermelő, állásinterjú, kiszolgáló, mikrovállalkozások, szakképzési hozzájárulás, állás, GYES/GYED, adóbevallás, családi pótlék, karosszéria lakatos, munka törvénykönyve, kormányhivatal, segítség, futár, pályaorientáció, műszaki vezető, cipő alja készítő, új generáció, sorkezelő, mezőgazdasági munkás, webszerkesztő, top 6.8.2, önkormányzatok, forgácsoló, bádogos, kutatás fejlesztés és innováció, 2018., kfi, mezőgazdaság, lángvágó, mezőgazdasági gépkezelő, takarító, munkavállaló, próbaidő, építésvezető, mezőgazdasági gépész, munkaügyi ellenőrzés, szociális gondozó és ápoló, női szabó, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, üzletkötő, energiahatékonyság, szerelő, lamináló gépkezelő, munkaszerződés, tervezőmérnök, gépkezelő, betanított munkás, garantált bérminimum, pályázatok