PAKTUM

Recepciós pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi szálloda recepciós pozícióra keres tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudással, jó kommunikációs készséggel rendelkező jelentkezőt.

Feladatok:

  • árajánlatok megválaszolása
  • vendégek érkeztetése, távoztatása, számlázás
  • ügyfélszolgálat, telefonos és online tájékoztatás

Elvárás:

  • Értelmes, kedves és nyitott személyiség
  • Erős felhasználói szintű számítógéphasználat
  • Nagyon jó kommunikációs készség szóban és írásban, rugalmasság
  • Alapvető szállodai ismeretek
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Szállodai területen szerzett tapasztalat

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

anyaggazdálkodó, pályaorientáció, munkáltató, munkavédelmi hatóság, angol, mikrovállalkozások, kormányhivatal, 2018, táppénz, munkáltatói juttatás, tűzőnő, Víz- és csőhálózat szerelő, üzletkötő, mezőgazdasági munkás, szakács, mezőgazdasági gépkezelő, call center, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, elektroműszerész, munkaviszony, új állás, szakképzési hozzájárulás, cafeteria, GYES/GYED, hegesztő oktató, egyszerűsített foglalkoztatás, műszerész, pénzügy-számviteli ügyintéző, felszolgáló, paktum, támogatás, karosszéria lakatos, könyvelő, targoncavezető, hidegburkoló, tervezőmérnök, gépszerelő, gépészmérnök, képzés, civil szervezetek, foglalkoztatási paktum, építés, csatornarendszer karbantartó, munkavállaló, pénzügyi ügyintéző, kfi, családi adókedvezmény, pizzafutár, férfi ruhakészítő, segítség, tanulmányi ösztöndíj, német, KKV, karbantartó, varrónő, webszerkesztő, asztalos, alkatrész értékesítő, kiszolgáló, traktorvezető, önkormányzatok, innovációs tevékenységek, betanított kárpitos, kertész, ügyintéző, gépkarbantartó, érdeklődjön személyesen, gyógypedagógiai asszisztens, gépész tervező, 2018., ápoló, minimálbér, eszköz beszerzés, őstermelő, faipari segédmunkás, állás, lovász, lamináló gépkezelő, vállalkozás, hegesztő, rakodómunkás, utazási ügyintéző, kertészeti munkatárs, Szombathely, energiatakarékosság, termékfejlesztő, határidő, adminisztrátor, betegszabadság, mérnök szakma, bevallás, bérkalkulátor, bolti eladó, mezőgazdasági vállalkozó, munkabér, mérnök, szja, munkaszerződés, földmérő, top 6.8.2