PAKTUM

Senior könyvelő pozícióra keresünk jelentkezőt!

Vas megyei vállalat senior könyvelő pozícióra keres szakirányú felsőfokú és mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkező jelentkezőt.

Feladatok:

  • Tárgyi eszközök könyvelése és nyilvántartása
  • Bankkivonatok kontírozása, könyvelése
  • Havi és éves záráshoz kapcsolódó feladások kontrozása, könyvelése, elhatárolások kezelése
  • Devizás tételek hóvégi, évvégi átértékelése
  • Főkönyvi kartonok tartalmáról analitika készítése, főkönyvi kartonok ellenőrzése
  • Analitikából érkező feladások kontírozása, főkönyvre történő rögzítése
  • Magyar beszámoló összeállítása
  • Készletkönyvelés
  • Jelentések, riportok elkészítése

Elvárás:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Mrlegképes könyvelői végzettség
  • Magas felhaszálói szintű számítástechnikai (Excel) ismeret
  • Min. 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Naprakész jogszabályi ismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, megbízhatóság, precizitás

Előnyt jelent:

  • Adózási ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínál:

  • Versenyképes bérezés
  • Albérlet támogatás
  • Utazási költségtérítés
  • Munkahelyi jóléti juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Fejlődési lehetőség

rakodómunkás, őstermelő, villanyszerelő, karbantartó, utazási ügyintéző, hegesztő oktató, operátor, segédmunkás, szakmanépszerűsítő videó, ács-állványozó, rendezvénysorozat, pénzügyi nyilvántartó, minimálbér, könyvelő, műszerész, mikrovállalkozások, munka törvénykönyve, adóbevallás, kőműves, álláskeresők, tűzőnő, traktorvezető, kézi anyagmozgató, faipari segédmunkás, mezőgazdasági gépkezelő, állás Szombathely, eladó, ács, konyhai kisegítő, innovációs tevékenységek, NAV, építésvezető, alkatrész értékesítő, vállalkozás, cafeteria, gépkezelő, műszaki előkészítő, munkabér, 2018, bolti eladó, ápoló, munkavállaló, futár, munkaerő-piac, bérkalkulátor, lovász, bérszámfejtő, pályaorientáció, önkormányzatok, fodrász, határidő, facebook, visszaigénylés, raktáros, családi adókedvezmény, csoportvezető, pincér, munkaviszony, kertépítő, szakács, szociális gondozó és ápoló, női szabó, Víz- és csőhálózat szerelő, mezőgazdaság, lángvágó, ingyenes, állásinterjú, betegszabadság, paktum, webszerkesztő, építés, pályázatok, állás, kertész, vízhálózat karbantartó, asztalos, betanított kárpitos, forgácsoló, földmérő, gyógypedagógiai asszisztens, hiányszakma, állásajánlat, német, állványozó, szakképzési hozzájárulás, pedikűr, hegesztő, pályaválasztás, nyomdai kisegítő, bádogos, tanulmányi ösztöndíj, egyszerűsített foglalkoztatás, képzés, takarító, lakatos, targoncavezető, kiszolgáló, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, karosszérialakatos, segítségnyújtás