PAKTUM

Szakács, szakács segéd pozícióra keresünk jelentkezőket!

Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdő területén üzemelő étterem keres szakács, szakács segéd pozícióra jelentkezőket.

Feladatok:

Feladatok:

  • A'la cart ételek, napi menü elkészítése, tálalása
  • Konyhaterület tisztán tartása
  • HACCP-nek való megfelelés biztosítása, szabályok betartása

Elvárás:

  • Szakirányú végzettség
  • Ambíció és kreativitás
  • Előny vendéglátásban szerzett tapasztalat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínál:

  • Éves, bejelentett állás
  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási költségtérítés
  • Kiszámítható, előre tervezhető munkarend
  • Napi egyszeri meleg étkezés biztosítása

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-472

eszköz beszerzés, 2018., munkaerő-piac, hegesztő oktató, üzletkötő, tűzőnő, munkavédelemi ellenőrzés, recepciós, TB ügyintéző, gyógypedagógiai asszisztens, mobilfejlesztés, szociális gondozó és ápoló, könyvelő, tetőfedő, pincér, Víz- és csőhálózat szerelő, elektroműszerész, paktum iroda, mezőgazdaság, állás, szakács, szakképesítés, csoportvezető, ingyenes, faipari segédmunkás, műszaki előkészítő, konyhai kisegítő, férfi ruhakészítő, hegesztő, segítségnyújtás, gyógypedagógus, KKV, kertész, hiányszakma, karbantartó, grafikai munkatárs, gépszerelő, gépész tervező mérnök, családi adókedvezmény, mentor, civil szervezetek, cafeteria, álláskeresők, pályaválasztás, szerelő, GYES/GYED, betegszabadság, felhőalapú szolgáltatások, bevallás, operátor, mikrovállalkozások, pályaorientáció, termékfejlesztő, energiahatékonyság, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, állás Szombathely, futár, nyomdai kisegítő, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, támogatás, bérkalkulátor, garantált bérminimum, gépészmérnök, lamináló gépkezelő, szigetelő, vasalónő, call center, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, alkatrész értékesítő, állásinterjú, földmérő, munkaszerződés, munka törvénykönyve, rendezvény, minimálbér, mérnök szakma, mezőgazdasági munkás, megújuló energiaforrások, felszolgáló, biztonsági őr, raktáros, vízhálózat karbantartó, vállalkozás, pedikűr, munkaügyi ellenőrzés, bérfelmérés, uniós források, adminisztrátor, mezőgazdasági gépész, önkormányzatok, autóbusz vezető, utazási ügyintéző, munkavédelmi hatóság, munkabér, műszerész, segítség, szja, anyaggazdálkodó, facebook, ács