Elfogadom az Adatvédelmi nyilatkozatot!

PAKTUM

Targoncás árufeltöltő jelentkezését várjuk!

Szombathelyi kereskedelmi áruház keres kereskedelemben szerzett tapasztalattal és targonca jogosítvánnyal rendelkező jelentkezőt!

Feladatok:

  • Vevők professzionális kiszolgálása
  • Az áru esztétikus és előírásoknak megfelelő kihelyezése
  • Árufeltöltés, lejárat folyamatos ellenőrzése
  • Polccímkék-ártáblák jelölések ellenőrzése, cseréje

Elvárás:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok
  • Kereskedelemben szerzett szakmai jártasság
  • Csapatszellem megléte
  • Értékesítési- és vevőorientált gondolkodásmód
  • Targonca jogosítvány

Amit kínál:

  • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek
  • Segítség a betanulásban
  • Stabil hátterű vállalat
  • Összetartó, képzett csapat

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-470
E-mail: paktum@szkk-szombathely.hu

Címkék:

KÖZÖSSÉG

KÖZELGŐ ESEMÉNYEK

civil szervezetek, pályázatok, pultos, női szabó, állás Szombathely, munkabér, tehergépkocsi-vezető, hiányszakma, foglalkoztatási paktum, információnyújtás, kőműves, faipari segédmunkás, gyógypedagógus, betegszabadság, 2018., webszerkesztő, ács, vasalónő, grafikai munkatárs, kertész, betanított munkás, szociális gondozó és ápoló, munkaerő-piac, álláskeresés, targoncavezető, egyszerűsített foglalkoztatás, eszköz beszerzés, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, hegesztő oktató, támogatás, bérfelmérés, Víz- és csőhálózat szerelő, rendezvénysorozat, értékesítő, nyomdai kisegítő, pályaorientáció, ügyintéző, földmérő, műszaki vezető, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, sorkezelő, minimálbér, rendezvényszervező, szakképesítés, mezőgazdasági gépkezelő, betanított kárpitos, operátor, karosszérialakatos, lamináló gépkezelő, műszaki előkészítő, mobilfejlesztés, karosszéria lakatos, mikrovállalkozások, munka törvénykönyve, kézi anyagmozgató, alkatrész értékesítő, rakodómunkás, termékfejlesztő, ápoló, visszaigénylés, esztergályos, hegesztő, bérkalkulátor, szakács, elektroműszerész, tűzőnő, kormányhivatal, új generáció, biztonsági őr, innovációs tevékenységek, munkaügyi ellenőrzés, csomagoló, szja, recepciós, szerszámgépjavító, villanyszerelő, határidő, szakmanépszerűsítő videó, ács-állványozó, KKV, cafeteria, uniós források, adminisztrátor, csoportvezető, munkáltatói juttatás, segítség, kfi, állásinterjú, mérnök, mérnök szakma, pályaválasztás, munkaszerződés, cipő alja készítő, vízhálózat karbantartó, őstermelő, bérszámfejtő, eladó, munkavédelmi hatóság, bevallás, lovász