PAKTUM

Targoncás raktáros pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathely Járásában található Kft. keres targoncás raktáros pozícióra targoncavezető jogosítvánnyal rendelkező jelentkezőt!

Feladatok:

  • Áru mozgatása targoncával
  • Alapanyag komissiózás, adminisztráció, könyvelés
  • Kézi árumozgatás
  • Készáru fóliázás
  • Hulladékkezelés

Elvárás:

  • Targoncavezetői jogosítvány (gépcsoportok: 3312, 3313, 3324)
  • Targoncavezető OKJ-s szakképesítő bizonyítvány
  • Középfokú végzettség (érettségi vagy szakmunkás végzettség)
  • Raktárban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás

Amit kínál:

  • Versenyképes jövedelem csomag
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Családias munkahelyi légkör nemzetközi környezetben
  • Támogató kollégák, fiatalos csapat
  • Munkába járás támogatása

ingyenes, hegesztő oktató, tűzőnő, pedikűr, munkavédelemi ellenőrzés, lakatos, Szombathely, szerszámgépjavító, próbaidő, biztonsági őr, minimálbér, Víz- és csőhálózat szerelő, manikűr, szakképzési hozzájárulás, értékesítő, építésvezető, online vállalati szolgáltatások, munka törvénykönyve, mobilfejlesztés, egyszerűsített foglalkoztatás, call center, munkavédelmi hatóság, bérkalkulátor, asztalos, cipő alja készítő, női szabó, mérnök szakma, hiányszakma, pályaválasztás, 2018, mezőgazdasági munkás, gépkarbantartó, eladó, tehergépkocsi-vezető, műszaki vezető, szigetelő, vízhálózat karbantartó, vasalónő, vállalkozás, eszköz beszerzés, családi pótlék, csomagoló, állás, kfi, képzés, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, megújuló energiaforrások, kiszolgáló, nyomdai kisegítő, anyaggazdálkodó, bérfelmérés, adminisztrátor, utazási ügyintéző, karosszéria lakatos, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, új generáció, új állás, kézi anyagmozgató, pizzafutár, bevallás, munkavállaló, mentor, angol, pénzügyi ügyintéző, bolti eladó, munkabér, pultos, gépkezelő, pályaorientáció, pincér, állásinterjú, traktorvezető, karbantartó, pénzügy-számviteli ügyintéző, foglalkoztatási paktum, autóbusz vezető, szerelő, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, gyógypedagógiai asszisztens, szociális gondozó és ápoló, operátor, facebook, munkaviszony, kertépítő, felszolgáló, álláskeresés, tetőfedő, bérszámfejtő, energiahatékonyság, top 6.8.2, mezőgazdaság, szja, állás Szombathely, villanyszerelő, határidő, innovációs tevékenységek, munkáltatói juttatás, mérnök, forgácsoló, versenyképesség