PAKTUM

Termékfejlesztő mérnök jelentkezését várjuk!

Vas megyei vállalat termékfejlesztő mérnök pozícióra keres élelmiszeripari mérnök végzettséggel rendelkező jelentkezőt.

Feladatok:

  • Termék receptúrák kezelése, felülvizsgálata, karbantartása
  • Gyártási optimalizálás kezdeményezési projektekben való részvétel
  • Lépték gyártások, üzemi implementáció megszervezése és a gyártás dokumentált lekövetése
  • SOP készítése
  • Gyártási utasítások elkészítése
  • Beszállítókkal történő együttműködés
  • Tesztkonyhai termékbemutatás, tesztelés előkészítése
  • Vállalatnál használatban lévő terület specifikus szerkesztő programok key-userként történő használata

Elvárás:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (élelmiszeripari mérnök)
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat, technológiai jártasság (pl. húsipar, tejipar, konzervipar, állati eledel gyártás, stb.)
  • Magabiztos angol/német nyelvtudás
  • Folyamat szemléletű gondolkodás
  • Élelmiszer gyártásban felhaszált alap és segédanyagok használatának és funkciójának ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Önállóság

Amit kínál:

  • Versenyképes bérezés
  • Albérlet támogatás
  • Utazási költségtérítés
  • Munkahelyi jóléti juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Fejlődési lehetőség

kutatás fejlesztés és innováció, csoportvezető, 2018., call center, pincér, pénzügyi ügyintéző, angol, elektroműszerész, pályaorientáció, álláskeresés, rendezvényszervező, pályaválasztás, szakmanépszerűsítő videó, táppénz, konyhai kisegítő, szigetelő, tetőfedő, pénzügy-számviteli ügyintéző, mezőgazdasági munkás, facebook, mentor, földmérő, rakodómunkás, ápoló, kertész, építésvezető, manikűr, lamináló gépkezelő, munkaerő-piac, rendezvény, pultos, bérszámfejtő, traktorvezető, hidegburkoló, pályázatok, szja, fodrász, autóbusz vezető, TB ügyintéző, kiszolgáló, anyaggazdálkodó, mezőgazdaság, cafeteria, csomagoló, gépész tervező mérnök, karbantartó, nyomdai kisegítő, állásajánlat, könyvelő, női szabó, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, ingyenes, egyszerűsített foglalkoztatás, állás Szombathely, hegesztő, családi pótlék, forgácsoló, családi adókedvezmény, őstermelő, állásinterjú, mérnök, gépész tervező, hiányszakma, grafikai munkatárs, paktum iroda, szakképesítés, utazási ügyintéző, segítség, próbaidő, pénzügyi nyilvántartó, energiatakarékosság, műszaki vezető, munkavédelmi hatóság, minimálbér, adóbevallás, betegszabadság, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, mérnök szakma, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, szerszámgépjavító, raktáros, megújuló energiaforrások, varrónő, top 6.8.2, képzés, szakács, műszaki előkészítő, GYES/GYED, GINOP, bérkalkulátor, felszolgáló, vasalónő, mobilfejlesztés, targoncavezető, munkabér, faipari segédmunkás, pizzafutár, vállalkozás, webszerkesztő, tehergépkocsi-vezető