Elfogadom az Adatvédelmi nyilatkozatot!

PAKTUM

Ügyviteli munkatárs pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi cég ügyviteli munkatárs pozícióra keres középfokú ügyviteli végzettséggel, jó kommunikációs és szervezőkészséggel rendelkező jelentkezőt.

Feladatok:

  • Levelezési és szervezési feladatok lebonyolítása
  • Projektvezetők napi munkájának támogatása
  • Projektfeladatok nyomon követése
  • Beérkező papíralapú küldemények előre meghatározott szempontok szerinti válogatása, bontása
  • Iratok digitalizálása
  • Iratok iktatása a társaság iratkezelő rendszerében
  • Kiküldendő iratok postázásra előkészítése
  • Iratok, ügydossziék irattározása, selejtezése a társaság szabályzata szerint
  • Aadminisztrációs ügyintézés, adatrögzítés
  • Kivitelezési munkák adminisztratív feladatainak elvégzése
  • Egyéb dokumentumkezelési, archiválási és adminisztratív feladatok ellátása

Elvárás:

  • Középfokú ügyviteli végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete
  • Gépírási ismeret (10 ujjas vakírás)
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Önállóság, felelősségteljes, együttműködő munkavégzés

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-470
E-mail: paktum@szkk-szombathely.hu

Címkék:

KÖZÖSSÉG

KÖZELGŐ ESEMÉNYEK

faipari segédmunkás, betegszabadság, építés, rendezvény, bérszámfejtő, gépkarbantartó, pályaorientáció, önkormányzatok, állásajánlat, forgácsoló, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, mezőgazdasági vállalkozó, német, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, mezőgazdasági munkás, hidegburkoló, férfi ruhakészítő, csatornarendszer karbantartó, ács, paktum, operátor, hiányszakma, villanyszerelő, 2018, üzletkötő, mérnök szakma, Szombathely, TB ügyintéző, pénzügy-számviteli ügyintéző, pályázatok, gyógypedagógiai asszisztens, állás, minimálbér, lamináló gépkezelő, mikrovállalkozások, bolti eladó, lángvágó, Víz- és csőhálózat szerelő, civil szervezetek, anyaggazdálkodó, szerelő, traktorvezető, táppénz, uniós források, garantált bérminimum, munkavállaló, esztergályos, tetőfedő, határidő, felszolgáló, eszköz beszerzés, egyszerűsített foglalkoztatás, ács-állványozó, szakképesítés, munkavédelmi hatóság, elektroműszerész, nyomdai kisegítő, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, recepciós, projektmenedzser, új állás, segítség, kertészeti munkatárs, asztalos, visszaigénylés, bevallás, karbantartó, top 6.8.2, pizzafutár, gépész tervező, webszerkesztő, call center, pultos, mérnök, hegesztő oktató, pénzügyi ügyintéző, segédmunkás, takarítónő, állás Szombathely, mezőgazdasági gépkezelő, műszerész, képzés, pénzügyi nyilvántartó, energiatakarékosság, facebook, foglalkoztatási paktum, könyvelő, alkatrész értékesítő, futár, szerszámgépjavító, gépszerelő, női szabó, eladó, fodrász, gépész tervező mérnök, új generáció, földmérő, bádogos, érdeklődjön személyesen, sorkezelő