Utazási irodai értékesítő, vezető pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi utazási iroda keres utazási irodai értékesítő, vezető munkakörre szakirányú végzettséggek és szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás utasokkal, partnerekkel
  • Belföldi- és külföldi utazások értékesítése, viszonteladás, utasbiztosítás megkötése
  • Csoportos árajánlatok összeállítása
  • A Cesys és Amadeus foglalási rendszer használata, pénzügyi elszámolás
  • Irodai adminisztratív feladatok ellátása, számlázás

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs képesség, önálló munkavégzés
  • Legalább középfokú végzettség, angol vagy német felsőfokú nyelvtudás
  • Kreativitás, precizitás, rugalmasság, lelkes hozzáállás
  • Ügyfélközpontúság, kedves, barátságos beállítottság
  • Idegenforgalmi szakterületen szerzett értékesítői tapasztalat
  • Szakirányú végzettség

Telefon: 94/513-472

szakács, pizzafutár, családi adókedvezmény, adóbevallás, energiatakarékosság, eladó, online vállalati szolgáltatások, eszköz beszerzés, mezőgazdasági vállalkozó, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, új generáció, kertész, Víz- és csőhálózat szerelő, értékesítő, gépszerelő, új állás, tűzőnő, call center, rendezvény, paktum iroda, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, kertépítő, kormányhivatal, munkáltatói juttatás, állás Szombathely, munkáltató, asztalos, lángvágó, szakképzési hozzájárulás, autóbusz vezető, pályaválasztás, csoportvezető, rendezvénysorozat, innovációs tevékenységek, foglalkoztatási paktum, GINOP, cafeteria, önkormányzatok, német, felhőalapú szolgáltatások, munkavédelmi hatóság, pincér, betanított munkás, grafikai munkatárs, munkavédelemi ellenőrzés, nyomdai kisegítő, ács, tehergépkocsi-vezető, vállalkozás, bádogos, szigetelő, alkatrész értékesítő, lamináló gépkezelő, biztonsági őr, ápoló, webszerkesztő, operátor, állásajánlat, csomagoló, pedikűr, családi pótlék, projektmenedzser, munkaviszony, TB ügyintéző, KKV, forgácsoló, munkaerő-piac, hegesztő, kézi anyagmozgató, energiahatékonyság, pultos, megújuló energiaforrások, karosszéria lakatos, őstermelő, vízhálózat karbantartó, lakatos, tetőfedő, szociális gondozó és ápoló, versenyképesség, raktáros, műszaki előkészítő, kiszolgáló, termékfejlesztő, építésvezető, információnyújtás, vasalónő, betanított kárpitos, tanulmányi ösztöndíj, tervezőmérnök, lovász, futár, munkavállaló, mérnök, hegesztő oktató, mezőgazdasági gépész, mezőgazdasági munkás, pályaorientáció, mezőgazdaság, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, bérfelmérés