PAKTUM

Üzletkötő pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi cég üzletkötő pozícióra keres középfokú végzettséggel, B kategóriás jogosítvánnyal és jó kommunikációs készséggel rendelkező jelentkezőt.

Feladatok:

  • Új partnerek, üzleti lehetőségek felkutatása Vas, és a szomszédos megyékben
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása
  • Ügyfelek tájékoztatása az újdonságokról
  • Piaci igények felmérése
  • Rendelésfelvétel
  • Online marketing menedzselése

Elvárás:

  • Középfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés
  • Ápolt, jó megjelenés
  • Értékesítőként, üzletkötőként vagy területi képviselőként szerzett tapasztalat

Amit kínál:

  • Főállású munkakör
  • Céges mobiltelefon, céges autó (az elején saját autó), laptop használa
  • Szakmai továbbképzések
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Fix bér + jutalék

pályaorientáció, családi adókedvezmény, rendezvény, facebook, Szombathely, új állás, munkabér, betegszabadság, gépkarbantartó, szja, uniós források, cipő alja készítő, német, alkatrész értékesítő, munkavédelemi ellenőrzés, pénzügyi ügyintéző, paktum, traktorvezető, megújuló energiaforrások, szakképesítés, tetőfedő, próbaidő, gépszerelő, tehergépkocsi-vezető, pályaválasztás, 2018, TB ügyintéző, rakodómunkás, táppénz, családi pótlék, minimálbér, ügyintéző, versenyképesség, álláskeresők, mérnök szakma, adóbevallás, lovász, egyszerűsített foglalkoztatás, munkavállaló, állás, pultos, hegesztő, kőműves, állásinterjú, munkavédelmi hatóság, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, szerszámgépjavító, pályázatok, termékfejlesztő, vasalónő, munkaszerződés, kfi, tűzőnő, targoncavezető, visszaigénylés, energiatakarékosság, szakmanépszerűsítő videó, felszolgáló, férfi ruhakészítő, műszaki vezető, mezőgazdasági gépész, operátor, önkormányzatok, civil szervezetek, álláskeresés, projektmenedzser, információnyújtás, munkáltató, érdeklődjön személyesen, grafikai munkatárs, paktum iroda, üzletkötő, felhőalapú szolgáltatások, biztonsági őr, konyhai kisegítő, cafeteria, forgácsoló, támogatás, munkaügyi ellenőrzés, bérkalkulátor, bolti eladó, raktáros, pénzügyi nyilvántartó, mezőgazdasági munkás, webszerkesztő, energiahatékonyság, futár, mezőgazdasági vállalkozó, kutatás fejlesztés és innováció, kertész, új generáció, lángvágó, ápoló, gépészmérnök, kiszolgáló, mezőgazdasági gépkezelő, esztergályos, mentor, karbantartó, pedikűr