Elfogadom az Adatvédelmi nyilatkozatot!

PAKTUM

Vezető egészségügyi asszisztens pozícióra keresünk jelentkezőt!

Újonnal nyíló ausztriai plazmaközpont keres vezető egészségügyi asszisztens munkakörre felsőfokú egészségügyi végzettséggel és érvényes működési engedéllyel rendelkező munkavállalót.

Feladatok:

  • asszisztensek betanítása, felügyelete és irányítása
  • donorok fogadása és tájékoztatása a plazmaadásról
  • plazmaferezis kivitelezése aferezis készülékkel
  • adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • felsőfokú egészségügyi végzettség és érvényes működési engedély
  • vénaszúrási tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • számítógépes ismeretek, önálló munkavégzés
  • jó német és anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás

Amit kínál:

  • teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • osztrák kollektív szerződés szerinti bérezés

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-472
E-mail: paktum@szkk-szombathely.hu

Címkék:

KÖZÖSSÉG

KÖZELGŐ ESEMÉNYEK

támogatás, cipő alja készítő, családi pótlék, vállalkozás, mezőgazdasági gépkezelő, szakképzési hozzájárulás, új állás, felszolgáló, kertészeti munkatárs, recepciós, munkaszerződés, eszköz beszerzés, bádogos, mérnök, megújuló energiaforrások, tehergépkocsi-vezető, faipari segédmunkás, vasalónő, állás Szombathely, mezőgazdasági gépész, képzés, online vállalati szolgáltatások, ács, kőműves, kfi, hidegburkoló, sorkezelő, innovációs tevékenységek, webszerkesztő, kertész, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, tanulmányi ösztöndíj, tervezőmérnök, üzletkötő, gépészmérnök, fodrász, targoncavezető, pénzügyi ügyintéző, kézi anyagmozgató, tetőfedő, versenyképesség, pincér, új generáció, Szombathely, utazási ügyintéző, állás, nyomdai kisegítő, villanyszerelő, építésvezető, uniós források, takarító, garantált bérminimum, munkaerő-piac, adóbevallás, munkáltatói juttatás, lángvágó, táppénz, pénzügy-számviteli ügyintéző, karosszéria lakatos, egyszerűsített foglalkoztatás, hegesztő, gépész tervező mérnök, munkavédelemi ellenőrzés, szigetelő, szakmanépszerűsítő videó, szerelő, ács-állványozó, munkaügyi ellenőrzés, földmérő, rendezvény, tűzőnő, NAV, mezőgazdaság, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, pizzafutár, munkavédelmi hatóság, csomagoló, határidő, betanított munkás, információnyújtás, mikrovállalkozások, Víz- és csőhálózat szerelő, könyvelő, kertépítő, felhőalapú szolgáltatások, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, civil szervezetek, TB ügyintéző, rendezvényszervező, biztonsági őr, bérszámfejtő, álláskeresés, paktum iroda, gépész tervező, lakatos, forgácsoló, anyaggazdálkodó, raktáros, bolti eladó, termékfejlesztő