Elfogadom az Adatvédelmi nyilatkozatot!

PAKTUM

Vezetői munkakörre keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi székhelyű intézmény Vezetői munkakörre munkatársat keres, szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettséggel.

Feladatok:

  • Tervezni, szervezni, irányítani, ellenőrizni a szakmai munkát,
  • Megvizsgálni az ügyfelek és törvényes képviselőik panaszait és a vizsgálat eredményéről az érintetteket a jogszabályban meghatározottak szerint tájékoztatni
  • Elkészíteni a térítési díj megállapításokat, folyamatosan nyilvántartani a hátralékokat
  • Szervezni a felvételt kérők előgondozását, előkészíteni a megállapodások megkötését,
  • A jogszabályban előírtak szerint elkészíteni, elkészíttetni az ellátást igénylők gondozási tervét,
  • Elkészíteni az éves munkaprogramot, mérőeszköz felelősi feladatok ellátása
  • Elkészíteni a munkavállalók munkabeosztását, javaslatot tenni a túlmunka elvégzésére, igazolni annak szükségességét, szervezni a készenléti ügyeleti munkát,
  • Segíteni az ügyvezetőt a személyzeti feladatok ellátásában, elvégezni az ebben a körben rábízott feladatokat,
  • Elkészíteni, elkészíttetni a jogszabályban előírt jelentéseket, adminisztrációt,

Elvárások:

  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség (1/2000. SzCsm rendelet 3. sz. melléklet)
  • Vezetői tapasztalat előny
  • Számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készség
  • Szociális érzékenység
  • Tolerancia és türelem
  • Határozott fellépés
  • Gyors helyzetfelismerés és reagálás
  • Szervezőkészség

Amit kínál:

  • Kiemelt bérezés + vezetői szabadság
  • Telefon, laptop
  • Változatos munkavégzés
  • Családbarát munkahely
  • Szakmai támogatás, folyamatos képzés

Önéletrajzában bérigény megjelölését kéri az intézmény!

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:
Telefon: 94/513-470
E-mail: paktum@szkk-szombathely.hu

Címkék:

KÖZÖSSÉG

KÖZELGŐ ESEMÉNYEK

önkormányzatok, eszköz beszerzés, gyógypedagógus, munkaviszony, rendezvény, bérszámfejtő, rakodómunkás, grafikai munkatárs, csomagoló, álláskeresők, rendezvényszervező, adóbevallás, civil szervezetek, GYES/GYED, manikűr, vasalónő, állás Szombathely, segédmunkás, hiányszakma, TB ügyintéző, megújuló energiaforrások, pénzügy-számviteli ügyintéző, uniós források, műszerész, energiahatékonyság, szigetelő, új generáció, betanított munkás, munkavédelmi hatóság, szakképesítés, kormányhivatal, földmérő, karbantartó, vízhálózat karbantartó, pizzafutár, visszaigénylés, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, kertépítő, mérnök, képzés, álláskeresés, innovációs tevékenységek, érdeklődjön személyesen, fodrász, angol, hegesztő, mezőgazdasági munkás, energiatakarékosság, nyomdai kisegítő, NAV, alkatrész értékesítő, kertészeti munkatárs, lamináló gépkezelő, mentor, mezőgazdaság, kfi, felhőalapú szolgáltatások, pénzügyi ügyintéző, vállalkozás, műszaki előkészítő, esztergályos, pénzügyi nyilvántartó, biztonsági őr, pincér, targoncavezető, mobilfejlesztés, betanított kárpitos, 2018, utazási ügyintéző, paktum iroda, betegszabadság, top 6.8.2, gyógypedagógiai asszisztens, Szombathely, munkaügyi ellenőrzés, villanyszerelő, karosszéria lakatos, autóbusz vezető, pultos, állásinterjú, mezőgazdasági gépkezelő, eladó, pályaválasztás, munkaerő-piac, munkavédelemi ellenőrzés, segítségnyújtás, próbaidő, bevallás, szociális gondozó és ápoló, KKV, facebook, könyvelő, kézi anyagmozgató, gépkezelő, határidő, online vállalati szolgáltatások, versenyképesség, elektroműszerész, építés, paktum