Webshop üzemeltetéséhez keresünk ügyintéző pozícióra jelentkezőt!

Szombathelyi családi vállalkozás keres ügyintéző pozícióra webshop üzemeltetéséhez középfokú végzettséggel rendelkező jelentkezőt.

Feladatok:

  • számlázás
  • megrendelések kezelése
  • termékek csomagolása, feladása
  • hírdetések feladása több felületen
  • vásárlókkal való kapcsolattartás
  • honlap kezelése
  • termékek feldolgozása, feltöltése, termékleírás készítése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • motiváltság
  • talpraesettség
  • elszántság
  • kereskedelmi szemlélet
  • jó kommunikációs készség
  • lehetőség szerint erős fizikum a nehezebb termékek mozgatásához

Előnyt jelent:

  • marketing / kereskedelmi gyakorlat

2018, munkavállaló, segítségnyújtás, pénzügyi ügyintéző, mikrovállalkozások, kertészeti munkatárs, tetőfedő, munkabér, top 6.8.2, versenyképesség, rendezvénysorozat, biztonsági őr, tervezőmérnök, önkormányzatok, rakodómunkás, gépszerelő, mobilfejlesztés, paktum, pályaorientáció, mérnök, takarítónő, építés, információnyújtás, szerszámgépjavító, hegesztő oktató, angol, könyvelő, álláskeresők, álláskeresés, új állás, mezőgazdasági gépész, bérszámfejtő, forgácsoló, gépészmérnök, kertépítő, kiszolgáló, földmérő, lakatos, adóbevallás, garantált bérminimum, szociális gondozó és ápoló, értékesítő, karbantartó, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, gépkarbantartó, Víz- és csőhálózat szerelő, segítség, munkaerő-piac, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, mezőgazdaság, pizzafutár, állásinterjú, tehergépkocsi-vezető, sorkezelő, foglalkoztatási paktum, pultos, állás, operátor, mezőgazdasági gépkezelő, rendezvényszervező, 2018., állás Szombathely, anyaggazdálkodó, futár, szakmanépszerűsítő videó, mentor, minimálbér, családi pótlék, állásajánlat, konyhai kisegítő, munkaviszony, érdeklődjön személyesen, tűzőnő, építésvezető, facebook, kertész, betanított munkás, ács-állványozó, adminisztrátor, manikűr, hiányszakma, villanyszerelő, felszolgáló, szakács, kézi anyagmozgató, lovász, termékfejlesztő, takarító, mezőgazdasági vállalkozó, elektroműszerész, megújuló energiaforrások, alkatrész értékesítő, bádogos, bérfelmérés, online vállalati szolgáltatások, pénzügyi nyilvántartó, táppénz, bérkalkulátor, faipari segédmunkás, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő