Elfogadom az Adatvédelmi nyilatkozatot!

PAKTUM

Hibaelemző technikus pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi nagyvállalat hibaelemző technikus pozícióra keres alap szintű elektronikai tudással, legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkező munkavállalót!

Feladatok:

  • Az ügyfelek és a szerviz mérnök közt folytatott levelezés értelmezése
  • A hibás egység illetve vevői panasz azonosítása
  • A elemzésre beérkezett termék vizuális ellenőrzése
  • A vevő által tapasztalt hibajelenség duplikálása és izolálása (Hiba ismételhetőségi és hiba izolálási terv készítése és végrehajtása)
  • A fentiek dokumentálása a vevő rendszerében angol nyelven

Elvárás:

  • Legalább középfokú angol nyelvtudás írásban
  • Linux operációs rendszer alap szintű ismerete
  • Vezetékes számítógép hálózatok és komponenseik működésének alap szintű ismerete
  • Alap szintű elektronikai tudás, elsősorban multiméter és oszcilloszkóp használata
  • Kiváló csapatjátékos
  • Önálló, pontos, precíz  munkavégzés
  • Logikus gondolkodásmód
  • Nyitottság a válozatos feladatokra illetve a folyamatos képzésre, fejlődésre

Előnyt jelent:

  • CCNA végzettség, tapasztalat
  • Szóbeli angol kommunikáció középfokú szinten
  • Szervíz tapasztalat

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-470
E-mail: paktum@szkk-szombathely.hu

Címkék:

KÖZÖSSÉG

KÖZELGŐ ESEMÉNYEK

cipő alja készítő, munkaerő-piac, földmérő, rendezvényszervező, tehergépkocsi-vezető, termékfejlesztő, felszolgáló, tűzőnő, szakmanépszerűsítő videó, takarító, konyhai kisegítő, alkatrész értékesítő, gépkarbantartó, asztalos, hiányszakma, lángvágó, gépkezelő, eladó, szakképzési hozzájárulás, futár, ápoló, pénzügy-számviteli ügyintéző, Szombathely, projektmenedzser, szerszámgépjavító, Víz- és csőhálózat szerelő, új állás, gépészmérnök, webszerkesztő, angol, tetőfedő, műszaki előkészítő, anyaggazdálkodó, lamináló gépkezelő, pénzügyi ügyintéző, támogatás, állás, manikűr, paktum iroda, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, mentor, nyomdai kisegítő, csoportvezető, autóbusz vezető, mezőgazdaság, esztergályos, állás Szombathely, könyvelő, grafikai munkatárs, mobilfejlesztés, szigetelő, munkavédelemi ellenőrzés, facebook, versenyképesség, raktáros, önkormányzatok, csatornarendszer karbantartó, mezőgazdasági vállalkozó, hegesztő, munkaszerződés, pályaválasztás, KKV, munkabér, építés, bolti eladó, gépszerelő, TB ügyintéző, gépész tervező, karbantartó, családi adókedvezmény, kőműves, GYES/GYED, utazási ügyintéző, képzés, műszaki vezető, 2018, segédmunkás, online vállalati szolgáltatások, új generáció, kfi, operátor, bádogos, cafeteria, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, rakodómunkás, targoncavezető, üzletkötő, egyszerűsített foglalkoztatás, betanított munkás, karosszérialakatos, civil szervezetek, munkáltató, paktum, hidegburkoló, forgácsoló, vasalónő, energiatakarékosság, villanyszerelő, mikrovállalkozások, foglalkoztatási paktum