PAKTUM

Irodai adminisztrátori pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi ügyvédi iroda irodai adminisztrátori pozícióra keres pontos, precíz, megbízható jelentkezőt. Jogi területen végzett pályakezdők jelentkezését is várják!

Elvárás:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • felsőfokú végzettség (ügyvédjelölt, jogi asszisztens, igazságügyi ügyintéző)

Amit kínál:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kultúrált munkakörnyezet

adminisztrátor, bolti eladó, paktum, ápoló, német, mezőgazdasági vállalkozó, szakács, pályázatok, kézi anyagmozgató, rendezvény, bérkalkulátor, mérnök szakma, gyógypedagógiai asszisztens, energiahatékonyság, eszköz beszerzés, üzletkötő, munkaszerződés, ingyenes, információnyújtás, megújuló energiaforrások, gépészmérnök, kertészeti munkatárs, hidegburkoló, férfi ruhakészítő, rakodómunkás, takarítónő, gépész tervező mérnök, szakképzési hozzájárulás, kertész, bérfelmérés, könyvelő, munkaviszony, őstermelő, mezőgazdaság, elektroműszerész, építés, kormányhivatal, csoportvezető, futár, értékesítő, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, asztalos, hegesztő oktató, tehergépkocsi-vezető, mezőgazdasági gépkezelő, NAV, ács-állványozó, lovász, kiszolgáló, csatornarendszer karbantartó, alkatrész értékesítő, felszolgáló, cafeteria, 2018., fodrász, innovációs tevékenységek, vállalkozás, támogatás, szigetelő, konyhai kisegítő, gépszerelő, forgácsoló, családi adókedvezmény, vízhálózat karbantartó, pincér, call center, sorkezelő, grafikai munkatárs, munkáltatói juttatás, esztergályos, 2018, webszerkesztő, munkabér, karosszérialakatos, munkáltató, képzés, foglalkoztatási paktum, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, munkavállaló, új generáció, bérszámfejtő, targoncavezető, állásinterjú, raktáros, kutatás fejlesztés és innováció, pénzügy-számviteli ügyintéző, versenyképesség, csomagoló, termékfejlesztő, karbantartó, tűzőnő, pályaválasztás, földmérő, garantált bérminimum, családi pótlék, bevallás, varrónő, új állás, civil szervezetek, kőműves