PAKTUM

Karbantartó pozícióra keresünk jelentkezőt!

Vas megyei vállalat karbantartó gépkezelő pozícióra keres középfokú műszaki végzettséggel rendelkező jelentkezőt.

Feladatok:

  • A rábízott automatizált gépsor kezelése, üzemeltetése
  • A gyártáshoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása
  • Üzemrész tisztán tartása

Elvárás:

  • Középfokú végzettség (műszaki területen)
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Jó állóképesség
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Számítógépes ismeret
  • Üzemviteli karbantartásban szerzett tapasztalat

Amit kínál:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt vállalati juttatások (13. havi fizetés, gyári bónusz, negyedéves jelenléti prémium, vonzó vafetéria csomag) és programok
  • Támogatott sportolási lehetőség
  • Munkáltató által biztosított vásárlási kedvezmények
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Ingyenes buszjárat Sárvár, Répcelak, Jákfa, Kőszeg irányából

üzletkötő, képzés, online vállalati szolgáltatások, vízhálózat karbantartó, sorkezelő, bérkalkulátor, szerelő, állványozó, munkáltató, top 6.8.2, hidegburkoló, fodrász, GINOP, kertépítő, elektroműszerész, bolti eladó, gyógypedagógiai asszisztens, facebook, csomagoló, családi pótlék, szja, lakatos, mikrovállalkozások, mérnök, adóbevallás, gépkarbantartó, adminisztrátor, felhőalapú szolgáltatások, betanított munkás, gyógypedagógus, hegesztő oktató, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, állás, új állás, termékfejlesztő, munkaszerződés, kiszolgáló, eszköz beszerzés, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, bevallás, faipari segédmunkás, mobilfejlesztés, futár, ács-állványozó, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, kutatás fejlesztés és innováció, férfi ruhakészítő, Szombathely, rakodómunkás, innovációs tevékenységek, garantált bérminimum, próbaidő, anyaggazdálkodó, kőműves, civil szervezetek, TB ügyintéző, egyszerűsített foglalkoztatás, könyvelő, munkáltatói juttatás, lángvágó, bádogos, tűzőnő, kertészeti munkatárs, gépész tervező mérnök, bérfelmérés, grafikai munkatárs, ügyintéző, versenyképesség, forgácsoló, tervezőmérnök, mezőgazdasági gépész, műszaki előkészítő, pályaválasztás, munkaerő-piac, uniós források, támogatás, pénzügyi nyilvántartó, rendezvénysorozat, mezőgazdasági gépkezelő, szakképesítés, foglalkoztatási paktum, projektmenedzser, gépészmérnök, karosszéria lakatos, állásinterjú, építés, szakmanépszerűsítő videó, kertész, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, őstermelő, NAV, call center, KKV, Víz- és csőhálózat szerelő, cafeteria, alkatrész értékesítő, rendezvény, kfi, felszolgáló, webszerkesztő