PAKTUM

Pultos, kiszolgáló pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi egészség,- és környezettudatos étel és desszertbár keres 6 órás munkaviszonyba pultos-kiszolgáló munkatársat, azonnali kezdéssel.

A munkaidő szerdától szombatig terjedően, a munkáltatóval való egyeztetés után fixálódik. Vasár,- és ünnepnapokon egységünk zárva tart.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • igényes, ápolt külső
  • kiváló kommunikácios képesség
  • őszinteség, vidám, pozitív személyiség, pozitív hozzáállás
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • kiszámíthatóság
  • jó problémamegoldó képesség
  • csapatjáték

Előnyt jelent:

  • társalgási szintű nyelvismeret (angol,német)
  • vendéglátós végzettség
  • kereskedelemben és/vagy vendéglátásban szerzett tapasztalat

Amit kínál:

  • családias hangulat,
  • igényes munkakörnyezet
  • családbarát munkabeosztás
  • fejlődési lehetőség
  • pozitív hozzáállás
  • egészséges ételek és kellemes munkakörnyezet
  • stabilitás, kiszámíthatóság, őszinteség

anyaggazdálkodó, mentor, energiatakarékosság, GINOP, hegesztő oktató, pénzügyi ügyintéző, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, vasalónő, call center, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, családi adókedvezmény, támogatás, betegszabadság, villanyszerelő, targoncavezető, kiszolgáló, raktáros, recepciós, mezőgazdasági gépkezelő, adóbevallás, pályaorientáció, elektroműszerész, visszaigénylés, rendezvényszervező, faipari segédmunkás, fodrász, mezőgazdasági vállalkozó, tanulmányi ösztöndíj, pincér, szakács, karbantartó, munkaszerződés, álláskeresők, segítség, őstermelő, munkavédelmi hatóság, energiahatékonyság, kertépítő, lovász, bevallás, táppénz, önkormányzatok, projektmenedzser, üzletkötő, karosszérialakatos, betanított munkás, 2018., állás Szombathely, bérkalkulátor, mezőgazdasági munkás, termékfejlesztő, takarítónő, egyszerűsített foglalkoztatás, garantált bérminimum, konyhai kisegítő, mezőgazdaság, hegesztő, kőműves, megújuló energiaforrások, mikrovállalkozások, munkabér, bolti eladó, hidegburkoló, csatornarendszer karbantartó, tervezőmérnök, álláskeresés, képzés, női szabó, gépész tervező mérnök, mezőgazdasági gépész, biztonsági őr, munkaügyi ellenőrzés, grafikai munkatárs, pénzügy-számviteli ügyintéző, nyomdai kisegítő, pályázatok, esztergályos, pedikűr, munkavédelemi ellenőrzés, építés, paktum iroda, szakképzési hozzájárulás, tűzőnő, ápoló, GYES/GYED, karosszéria lakatos, gyógypedagógiai asszisztens, kfi, utazási ügyintéző, szociális gondozó és ápoló, felhőalapú szolgáltatások, eszköz beszerzés, állásinterjú, érdeklődjön személyesen, angol, minimálbér, autóbusz vezető, ács-állványozó, operátor, sorkezelő