Elfogadom az Adatvédelmi nyilatkozatot!

PAKTUM

Raktáros pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathely járásában található cég keres raktáros pozícióra targoncavezetői OKJ-s bizonyítvánnyal, 3324 és/vagy 3313-as hatósági jogosítvánnyal rendelkező munkatársat.

Feladatok:

  • anyagmozgatás
  • anyag ki- és betárolás
  • logisztikai asszisztens kolléga támogatása
  • ütemezett leltárak elvégzése
  • vevőspecifikus feladatok ellátása
  • RF mobil scanner használata (készletmozgások könyvelése)

Elvárások:

  • targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány
  • 3324 és/vagy 3313-as hatósági jogosítvány
  • kitartás, pontosság

Amit kínál:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • egyéni fejlődési lehetőség bérkategória váltással
  • targoncás gyakorlat szerzése több targonca típusból
  • munkába járás támogatás
  • cafeteria (Szép Kártya)
  • családias, támogató légkör
  • szombathelyi (4 műszak) és vépi munkavégzés (1, 3 és 4 műszak)

Munkarend:

  • 1 műszak (H-P 7:30-16:00)
  • 2 nűszak (H-P 5:45-14:00, 13:45-22:00)
  • 3 műszak (H-P 8 óra, azaz 5:45-14:00, 13:45-22:00, 21:45-06:00) - a járványhelyzet miatti eltolt idejű, biztonságos műszakváltás
  • 4 műszak, folyamatos (06:00-18:00 és 18:00-06:00)

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-472
E-mail: paktum@szkk-szombathely.hu

Címkék:

KÖZÖSSÉG

KÖZELGŐ ESEMÉNYEK

lángvágó, villanyszerelő, csoportvezető, kézi anyagmozgató, vállalkozás, könyvelő, betanított munkás, versenyképesség, kertész, kiszolgáló, munkabér, esztergályos, traktorvezető, civil szervezetek, kertészeti munkatárs, energiatakarékosság, mezőgazdasági munkás, recepciós, eladó, utazási ügyintéző, mezőgazdasági gépész, pénzügyi nyilvántartó, álláskeresés, TB ügyintéző, önkormányzatok, anyaggazdálkodó, bevallás, rendezvényszervező, GINOP, őstermelő, hidegburkoló, szakács, pultos, ács, mezőgazdasági vállalkozó, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, varrónő, cafeteria, családi pótlék, biztonsági őr, álláskeresők, állásajánlat, asztalos, bérfelmérés, hegesztő oktató, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, munkaerő-piac, munkaviszony, tetőfedő, munkavédelmi hatóság, táppénz, német, foglalkoztatási paktum, takarító, vízhálózat karbantartó, manikűr, pályaorientáció, betanított kárpitos, gépkarbantartó, szja, gyógypedagógiai asszisztens, állványozó, munkavállaló, pincér, szigetelő, pályaválasztás, hiányszakma, új állás, ügyintéző, innovációs tevékenységek, képzés, paktum iroda, termékfejlesztő, gyógypedagógus, munka törvénykönyve, pénzügyi ügyintéző, nyomdai kisegítő, munkáltató, kutatás fejlesztés és innováció, bérszámfejtő, sorkezelő, GYES/GYED, fodrász, pedikűr, szakképzési hozzájárulás, pályázatok, eszköz beszerzés, tehergépkocsi-vezető, adóbevallás, minimálbér, bolti eladó, mérnök, cipő alja készítő, bádogos, szerszámgépjavító, mobilfejlesztés, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, operátor, szociális gondozó és ápoló, támogatás