PAKTUM

Tesztmérnök munkakörre keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi vállalat keres tesztmérnök pozícióra villamosmérnök végzettséggel és tapasztalattal rendelkező jelentkezőt!

Elvárás:

  • villamosmérnök végzettség
  • 3-5 év elektronikai/autóipari gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • minimum 3 év tesztmérnök munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol nyelv ismerete
  • kamerás rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • PLC-programozás

Munkaköri feladatok:

  • funkcionális tesztelési folyamatok kialakítása, fejlesztése
  • funkcionális tesztberendezések és -szoftverek termelés támogatása
  • futó termékek gyártásának támogatása, illetve az új termékek bevezetése
  • tesztdokumentációk elkészítése és oktatása
  • az eredmények hatáselemzése, fejlesztése, kieső idők csökkentése, strukturált problémamegoldás
  • karbantartók és operátorok oktatása
  • külföldi beszállítókkal és vevőkkel történő szakmai célú kapcsolattartás
  • reklamációkezelés aktív támogatása

GYES/GYED, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, felhőalapú szolgáltatások, villanyszerelő, anyaggazdálkodó, eladó, szakács, foglalkoztatási paktum, nyomdai kisegítő, gépkezelő, üzletkötő, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, mobilfejlesztés, egyszerűsített foglalkoztatás, ingyenes, női szabó, versenyképesség, kőműves, manikűr, pénzügyi ügyintéző, konyhai kisegítő, NAV, értékesítő, képzés, könyvelő, segítség, varrónő, betanított munkás, álláskeresés, tehergépkocsi-vezető, bérkalkulátor, utazási ügyintéző, mezőgazdasági gépész, megújuló energiaforrások, Távközlési optikai hálózatszerelő, kábelszerelő, traktorvezető, vasalónő, állványozó, szakképesítés, betegszabadság, pályaválasztás, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, pénzügyi nyilvántartó, új állás, műszaki előkészítő, tetőfedő, munka törvénykönyve, mikrovállalkozások, betanított kárpitos, lakatos, pultos, szakképzési hozzájárulás, pályázatok, futár, munkáltatói juttatás, munkavédelemi ellenőrzés, gyógypedagógiai asszisztens, kfi, rendezvény, cipő alja készítő, rendezvényszervező, operátor, karosszéria lakatos, uniós források, cafeteria, őstermelő, kertész, kormányhivatal, munkavállaló, kézi anyagmozgató, kertészeti munkatárs, táppénz, pincér, minimálbér, munkaerő-piac, pizzafutár, bolti eladó, férfi ruhakészítő, ács, hegesztő oktató, 2018., takarítónő, adóbevallás, munkáltató, Szombathely, kutatás fejlesztés és innováció, GINOP, gépszerelő, hidegburkoló, hiányszakma, vízhálózat karbantartó, paktum, mezőgazdasági vállalkozó, német, bevallás, új generáció, felszolgáló, sorkezelő, pénzügy-számviteli ügyintéző, információnyújtás