Nemzetközi tehergépjármű vezető pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathely járásában található cég keres nemzetközi tehergépjármű vezető pozícióra C+CE kategóriás jogosítvánnyal, Digitális kártyával, GKI kártyával, PÁV III igazolvánnyal rendelkező munkatársat.

Feladatok:

  • Fuvarfeladatok:1 sofőrös járatok fix megbízókkal, uniózás nélkül
  • Távollét: Hétköznapi munka; de előfordul a hétvégi külföldi munka is, változó intenzitással – átlagosan havi 1 hétvége. A lehetőségekhez mérten törekszünk arra,hogy a hétvégék itthon legyenek (45 órás pihenő mindig itthon)
  • Célországok: Ausztria, Németország, BeNeLux államok

Elvárások:

  • C+CE kategóriás jogosítvány
  • Digitális kártya, GKI kártya, PÁV III
  • Telephelyi indulás-érkezés
  • 2-3 éves nemzetközi vezetői tapasztalat nyerges szerelvényen előny

Amit kínál:

  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Munkaruha, céges okostelefon, céges e-mail cím, sofőrpihenő
  • Stabil anyagi háttérrel rendelkező, magyar tulajdonú cégcsoportban hosszútávú munkalehetőség
  • Családias, támogató légkör
  • Vépi (Vas megye) telephely, 0-24 órás személygépkocsi parkolás
  • 40 tonnás rolóponyvás, pótkocsis szerelvény
  • Folyamatosan szervizelt (saját szervizműhely), átvizsgált járműpark

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-472

tehergépkocsi-vezető, mezőgazdasági gépész, támogatás, szerelő, pincér, egyszerűsített foglalkoztatás, gyógypedagógus, mezőgazdasági vállalkozó, sorkezelő, lovász, energiatakarékosság, termékfejlesztő, információnyújtás, önkormányzatok, segédmunkás, Víz- és csőhálózat szerelő, gépkezelő, takarító, vízhálózat karbantartó, betanított kárpitos, álláskeresők, üzletkötő, hiányszakma, mezőgazdaság, csomagoló, hegesztő oktató, állásajánlat, gépkarbantartó, kertész, táppénz, női szabó, kiszolgáló, elektroműszerész, bérszámfejtő, építés, tanulmányi ösztöndíj, webszerkesztő, felhőalapú szolgáltatások, innovációs tevékenységek, ápoló, hidegburkoló, bérkalkulátor, próbaidő, pénzügyi ügyintéző, gépész tervező mérnök, határidő, segítségnyújtás, cafeteria, GINOP, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, autóbusz vezető, karosszérialakatos, ügyintéző, foglalkoztatási paktum, projektmenedzser, lángvágó, online vállalati szolgáltatások, rendezvényszervező, kutatás fejlesztés és innováció, tűzőnő, karosszéria lakatos, érdeklődjön személyesen, műszaki vezető, kertépítő, munkaügyi ellenőrzés, manikűr, szakmanépszerűsítő videó, KKV, családi adókedvezmény, bádogos, kézi anyagmozgató, esztergályos, segítség, mikrovállalkozások, pedikűr, fodrász, mentor, munkáltatói juttatás, adóbevallás, lakatos, GYES/GYED, állás Szombathely, állványozó, munkaviszony, cipő alja készítő, vállalkozás, bérfelmérés, munkavédelemi ellenőrzés, betanított munkás, pályaválasztás, pizzafutár, adminisztrátor, energiahatékonyság, pultos, Szombathely, civil szervezetek, utazási ügyintéző, NAV, mérnök szakma, pályázatok