Elfogadom az Adatvédelmi nyilatkozatot!

PAKTUM

Mérlegképes könyvelő pozícióra keresünk jelentkezőt!

Szombathelyi cég keres mérlegképes könyvelő pozícióra megfelelő végzettséggel rendelkező, precíz, pontos munkatársat.

Feladatok:

Tevékenységében összefüggő vállalat könyvelésének teljes körű elvégzése, többek között:

  • kimenő és bejövő számlák, házipénztár és bankbizonylatok, valamint vegyes tételek könyvelése
  • adófolyószámlák egyeztetése
  • bérszámfejtés és kapcsolódó bevallások készítése
  • adóbevallások és beszámolók készítése
  • év végi zárásban való aktív részvétel
  • napi szintű kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • precizitás, pontosság, önállóság
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • naprakész számviteli, adózási ismeretek

Előnyt jelent:

  • már van tapasztalatod kis-, és középvállalkozások könyvelése területén
  • fontosnak tartod a saját munka hatékony megszervezését
  • szeretsz csapatban dolgozni, jó az együttműködésre való képességed
  • önállóan és felelősségteljesen látod el feladataidat
  • kellő precizitás, szakmai igényesség jellemez és folyamatosan figyelemmel követed a jogszabályi változásokat
  • kiemelkedő a problémamegoldó képességed

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-470
E-mail: paktum@szkk-szombathely.hu

Címkék:

KÖZÖSSÉG

KÖZELGŐ ESEMÉNYEK

munkavállaló, új generáció, alkatrész értékesítő, önkormányzatok, call center, adminisztrátor, lángvágó, bérszámfejtő, női szabó, cafeteria, családi pótlék, rendezvényszervező, lovász, GYES/GYED, bérfelmérés, GINOP, lakatos, ingyenes, képzés, hegesztő, elektroműszerész, felhőalapú szolgáltatások, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, pincér, gépkezelő, gépész tervező mérnök, energiatakarékosság, kutatás fejlesztés és innováció, állásajánlat, cipő alja készítő, állványozó, nyomdai kisegítő, asztalos, ács-állványozó, kertépítő, mezőgazdasági munkás, raktáros, támogatás, pályázatok, innovációs tevékenységek, munkavédelemi ellenőrzés, civil szervezetek, NAV, KKV, munkaszerződés, projektmenedzser, webszerkesztő, fodrász, utazási ügyintéző, álláskeresők, csomagoló, mérnök, bevallás, vállalkozás, kőműves, rendezvénysorozat, grafikai munkatárs, tetőfedő, manikűr, garantált bérminimum, lamináló gépkezelő, recepciós, őstermelő, álláskeresés, gyógypedagógus, visszaigénylés, energiahatékonyság, ács, csatornarendszer karbantartó, hiányszakma, munkáltatói juttatás, mezőgazdasági vállalkozó, traktorvezető, targoncavezető, állás Szombathely, eladó, földmérő, versenyképesség, vasalónő, mezőgazdasági gépkezelő, csoportvezető, ügyintéző, munka törvénykönyve, takarítónő, uniós források, mobilfejlesztés, 2018., angol, bádogos, tervezőmérnök, munkavédelmi hatóság, műszaki vezető, munkáltató, karbantartó, biztonsági őr, operátor, szakács, kormányhivatal, ápoló, tanulmányi ösztöndíj