PAKTUM

Orvos pozícióra keresünk jelentkezőket!

Újonnal nyíló ausztriai plazmaközpont keres orvos munkakörre általános orvosi diplomával és érvényes működési engedéllyel rendelkező munkavállalót.

Feladatok:

  • jelentkezők tájékoztatása a plazmaadásról
  • egészségügyi állapotfelmérés
  • jelentkezpk és donorok orvosi vizsgálata
  • alkalmasság megállapítása
  • orvosi tanácsadás, adminisztrációs feladatok
  • plazmaferézis orvosi felügyelete, adott esetben elsősegély nyújtása

Elvárások:

  • általános orvosi diploma és érvényes működési engedély (ius practicandi)
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • jó német és nayanyelvi szintű magyar nyelvtudás

Amit kínál:

  • teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • osztrák kollektív szerződés szerinti bérezés
  • havi bruttó €5.500.-, amely a szolgálati idő és kvalifikációk beszámításával tovább emelkedhet

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette figyelmét, az alábbi elérhetőségeken érdeklődhet:

Telefon: 94/513-472

gépszerelő, műszaki vezető, csatornarendszer karbantartó, egyszerűsített foglalkoztatás, családi adókedvezmény, futár, állás Szombathely, eszköz beszerzés, német, új állás, munkáltatói juttatás, munkavédelemi ellenőrzés, cipő alja készítő, anyaggazdálkodó, visszaigénylés, cafeteria, határidő, állásajánlat, takarítónő, földmérő, pénzügyi ügyintéző, üzletkötő, könyvelő, bérkalkulátor, állás, karosszéria lakatos, GINOP, recepciós, tervezőmérnök, forgácsoló, online vállalati szolgáltatások, kormányhivatal, szakmanépszerűsítő videó, bádogos, Szombathely, szigetelő, projektmenedzser, álláskeresők, rendezvényszervező, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, beszállítói minőségfejlesztő mérnök, ingyenes, állványozó, lángvágó, ápoló, őstermelő, segítség, gyógypedagógus, KKV, mentor, paktum, segítségnyújtás, munkaviszony, mezőgazdasági gépész, traktorvezető, kőműves, próbaidő, mobilfejlesztés, kiszolgáló, gyógypedagógiai asszisztens, TB ügyintéző, top 6.8.2, mikrovállalkozások, értékesítő, manikűr, kertészeti munkatárs, elektroműszerész, nyomdai kisegítő, konyhai kisegítő, mezőgazdasági vállalkozó, női szabó, 2018, Anyagvizsgáló laboratóriumi szakmérnök, álláskeresés, munkabér, faipari segédmunkás, munkaszerződés, bérszámfejtő, raktáros, ügyintéző, NAV, mezőgazdasági gépkezelő, ács, facebook, szociális gondozó és ápoló, gépészmérnök, munkavállaló, pincér, varrónő, autóbusz vezető, esztergályos, civil szervezetek, hegesztő oktató, betanított kárpitos, utazási ügyintéző, bérfelmérés, takarító, lovász, önkormányzatok, segédmunkás